Shiba Inu Beklenen Duyuruyu Yaptı! Çok Yakında Açılıyor

Shiba Inu Beklenen Duyuruyu Yaptı! Çok Yakında Açılıyor

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Inu Beklenen Duyuruyu Yaptı! Çok Yakında Açılıyor

Shiba Inu grubu merakla beklenen yeni platform Shibarium için tarih verdi. Çok trafik nedeniyle çöken Katman-2 Blockchain, test etabını muvaffakiyetle tamamladıktan sonra çok yakında halka açılmaya hazır.

Shiba Inu grubu, Shibarium’u çok yakında halka açacağını söylüyor

Shiba Inu’ya özel Katman-2 Blockchain Shibarium, SHIB’i yalnızca bir meme token olmaktan uzaklaştırıyor. Proje takımı, platformun problemsiz çalıştığını ve sadece halka açıklanması gerektiğini duyurdu. Shibarium şu anda canlı ve lakin yalnızca özel modda kullanım sunuyor. Son duyuruya nazaran çok yakında herkes tarafından erişebilir hale gelecek.

Shibarium takımı son blog yazısında fonların inançta kaldığını ve platform herkes tarafından erişilebilir hale geldiğinde kullanıcıların yeni bir tecrübe bekleyebileceğini belirtti. Güncellemeden yararlananlar, köprülü BONE tokenlarının girişini şimdiden kutluyorlar.

Shiba Inu topluluğu da gelişmeyi yakından izliyor. Son duyuruyla birlikte, Shibarium’un kapsamlı testlerden ve parametre ayarlamalarından sonra “hazır” durumuna ulaşacağı onaylandı. Testler devam etse de takım, blokların daima olarak problemsiz bir halde oluşturulduğunu ortaya çıkardı.

Shibarium artık eskisinden daha güçlü

Son güncellemeler ek güvenlik tedbirlerini ve bir izleme sistemini içeriyor. Geliştirmeler, uzaktan prosedür daveti (RPC) seviyesinde sürat sınırlamasının uygulanmasını ve otomatik sunucu sıfırlama mekanizmasıda getirecek. Bu iyileştirmelerin hedefi, ani trafik artışlarından kaynaklanan mümkün meseleleri önlemek. Ayrıyeten, kullanıcılara istikrarlı ve emniyetli bir tecrübe garanti ediyor. Tüm bunlar Shiba Inu için ek kullanım durumları manasına geliyor.

Shibarium, dört aylık test evresinde milyonlarca cüzdanın 22 milyondan fazla süreç gerçekleştirmesiyle büyük ilgi topladı. Lakin, Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere birinci lansman zorluklarla karşılaştı. Ezici bir faaliyet artışı ağda çok yüklemeye neden oldu. Bu da süreçlerde birkaç saatliğine süreksiz bir duraklamaya yol açtı. Sonuç olarak milyonlarca dolar bir köprü aracına sıkıştı. Böylelikle Shiba Inu fiyatında %10’luk bir düşüşe neden oldu.

BTC Piyasası: Shiba Inu Beklenen Duyuruyu Yaptı! Çok Yakında Açılıyor 1

Daha sonra geliştiriciler meseleleri ele aldı. Rapora nazaran süreç hacmindeki öngörülemeyen artış nedeniyle sunucuların çok şişmişti. Shiba Inu takımı, başlangıçtaki zorluklara karşın artık tekrar açılmanın muvaffakiyetinden emin olduklarını söylüyor.

Shiba Inu (SHIB) fiyatı için sırada ne var?

Teknik açıdan, Shiba Inu fiyatı 14 Ağustos’tan 17 Ağustos’a kadar %32 kıymet kaybetti. Dayanaklardan bir ölçü talep bulsa da, kısa vakit dilimi fiyat grafikleri ayıların baskın olduğunu gösterdi. Bunu değiştirmek için büyük bir talep akışı gerekiyor. Mevcut durumda, SHIB fiyatı 0,000009 dolar direncini aşarsa, boğaların sıradaki gayesi 0,0000107 dolar olacak. Meme token şu anda son haberler eşliğinde %1,5 yükseldiği 0.000008275 dolar bölgesine süreç görüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap