SHIB Yatırımcıları İçin Beklenen Haber Geldi: Artık Yayında!

SHIB Yatırımcıları İçin Beklenen Haber Geldi: Artık Yayında!

Paylaş
BTC Piyasası: SHIB Yatırımcıları İçin Beklenen Haber Geldi: Artık Yayında!

Blockchain inovasyonuna gerçek kıymetli bir adım atan Shiba Inu (SHIB), merkezi olmayan Blockchain Shibarium’u ana ağda resmen tanıttı. Bu kıymetli atak, gelişmiş ölçeklenebilirlik ve verimlilik vaat ederek kripto para ünitesi süreçlerinin görünümünü yine şekillendirmeye hazırlanıyor. İşte detaylar…

SHIB yatırımcılarının merakla beklediği Shibarium, artık aktif

Shibarium’un lansmanını çevreleyen beklenti, Shiba Inu topluluğu içinde hissedilir olmuştur. Ana ağa giden seyahat, kripto para meraklılarının iştirak ve iştirak dalgasıyla işaretlendi. Bilhassa, beta basamağı sırasında Blockchain, layer 2 (L2) altyapısında şaşırtan bir formda 21 milyon cüzdan topladı. Bu şaşırtan sayı, Shibarium’un süratle gelişen kripto para dünyasındaki rezonansının ve potansiyelinin altını çiziyor. Shibarium‘un inovasyonunun temelinde, iştirak ispatı (proof-of-participation/PoP) olarak bilinen eşsiz mutabakat sistemi yatmaktadır. Klâsik PoW sistemlerinden farklı olarak PoP, doğrulayıcı seçiminde yeni bir yaklaşım kullanarak bireyleri kripto para sahipliklerine nazaran tercih etmektedir. Bu stratejik atak sadece ölçeklenebilirliği artırmakla kalmıyor. Birebir vakitte kripto para ekosisteminde çok kıymetli bir konu olan sürdürülebilirliği de teşvik ediyor.

BTC Piyasası: SHIB Yatırımcıları İçin Beklenen Haber Geldi: Artık Yayında! 1

Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere SHIB, 2020-2021 yıllarındaki yükseliş trendleri sırasında kısa müddetliğine selefi Dogecoin’i gölgede bıraktı. Daha sonraki piyasa dalgalanmaları, değerlemede %80’lik bir düşüşe yol açarak Shiba Inu topluluğunun toparlanmasına neden oldu. Bu toparlanma gayreti, kripto para ünitesi etrafında merkezi olmayan bir ekosistemin kurulmasıyla sonuçlandı. Bu ekosistemin merkezinde, lokal BONE token, bir metaverse ve sürükleyici bir Web3 oyununun yanı sıra merkezi olmayan bir borsa olan ShibaSwap yer alıyor. Bilhassa, SHIB’nin fiyatı Shibarium’un lansmanından evvel kayda bedel bir artış göstererek yatırımcı iyimserliğinin ve projenin beklentilerine yönelik coşkunun bir göstergesi oldu.

Doğrulayıcıların 10 bin BONE yatırması gerek

Shiba Inu’nun geliştirilmesinin gerisindeki gizemli figür Shytoshi Kusama, Shibarium’un ana ağ lansmanından evvel bile kazandığı ivmeyi vurguladı. Kusama’nın duyurusu, Shibarium platformu üzerinde etkin olarak çalışan ve 100 sonunu aşan kayda kıymet sayıda şirketin altını çizdi. Kusama, Shibarium’un Blockchain teknolojisinin hedefini yansıtan kıymetler olan merkeziyetsizlik ve topluluk odaklı yeniliğe olan bağlılığını vurguladı. Shibarium’un mimarisi, Polygon ekosisteminin başarılı dizaynını yansıtan Heimdall doğrulayıcıları ve Bor blok üretim node’larını içeriyor. Heimdall’ın temeli Tendermint mutabakat motoruna dayanırken, Bor Ethereum Sanal Makinesi ile meselesiz birlikte çalışabilirlik sağlar.

BTC Piyasası: SHIB Yatırımcıları İçin Beklenen Haber Geldi: Artık Yayında! 2

Shibarium ağında bir doğrulayıcı olmak için kullanıcıların 10.000 BONE token yatırması gerekmektedir. Ekosistem içinde, hem doğrulayıcıları hem de delegatörleri ödüllendirmek için 21 milyon BONE token tahsis edilmiştir ve bu da platformun topluluk iştirakine olan bağlılığının altını çizmektedir. Özetle, Shiba Inu’nun Shibarium’un merkezi olmayan ağını piyasaya sürmesi, kripto para ünitesi sanayisi için bir dönüm noktası manasına geliyor. Bu yenilikçi tahlil, gelişmiş ölçeklenebilirlik, verimlilik ve kullanıcı iştiraki sunarak dijital süreçleri yine tanımlama potansiyeline sahiptir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap