SHIB yahut DOGE Değil: Elon Musk Bu Altcoin’i Uçurdu!

SHIB yahut DOGE Değil: Elon Musk Bu Altcoin’i Uçurdu!

Paylaş
BTC Piyasası: SHIB yahut DOGE Değil: Elon Musk Bu Altcoin’i Uçurdu!

Tesla CEO’su ve teknoloji milyarderi Elon Musk, Shib temalı kriptoların ardından farklı altcoin projelerini uçurmaya devam ediyor. Yakın tarihli gelişmelerde Musk, Tesla’nın DOGE ile ödeme kabul edeceğini duyurdu ve fiyatı %25 kadar yükselti. Şimdi ise nedeyse her tweet’te farklı bir altcoin’i harekete geçirmeyi başarıyor.

Elon Musk’ın bu tweeti bir altcoin projesini daha uçurdu

Tesla ve SpaceX kurucusu, 16 Ocak’ta, Wikipedia üzerindeki üzüm tanımı içeren sayfayı paylaştı ve alay ederek sayfanın çok bilgilendirici olduğunu ima etti. Bağımsız internet ansiklopedisindeki açıklamada “herkes üzümün ne olduğunu bilir” ifadesi yer alıyor. Musk ise bu noktayla alay ediyor.

SHIB veya DOGE değil

70 milyonu aşkın takipçili Elon Musk’un tweet’ine yüzbinlerce yorum yağarken, topluluktan bir kişi GRAPE isimli bir tokene vurgu yaptı ve Musk aslında bunu ifade ettiğini dile getirdi. Ayrıca tweet, tahmin edilebileceği gibi kripto para birimini rekor seviyelere ulaştırdı.

Grape Token yükselişe geçti

Yukarıdaki Elon Musk tweet’leri GRAPE Token’in fiyatını harekete geçirdi. 16 Ocak’taki fiyat hareketlerinde 0,047 dolardan işlem gören GRAPE, ilerleyen saatlerde 0,078 dolar seviyesine kadar yükseldi. Ancak tweet’in etkisi zaman içinde sönünce fiyatta düşüşe geçti. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Musk, 13 Ocak’ta DOJO ile ilgili tweet’inde fiyatı ciddi anlamda yükseltmişti. Artık kripto manipülatörünün her tweet’i, farklı bir altcoin projesini harekete geçirebiliyor.

BTC Piyasası: SHIB yahut DOGE Değil: Elon Musk Bu Altcoin’i Uçurdu! 1

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap