SHIB ve Ripple İçin Çılgın İddialar: Yüzde 2.550 Artış!

SHIB ve Ripple İçin Çılgın İddialar: Yüzde 2.550 Artış!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB ve Ripple İçin Çılgın İddialar: Yüzde 2.550 Artış!

SHIB ve Ripple için çılgın varsayımlar gelmeye devam ediyor. Derin Öğrenme algoritması kullanan bir bilgi tahlili platformu varsayımlar yaptı. Buna nazaran, Shiba Inu’nun Temmuz 2028’de %2,553 oranında yükseleceğini belirtiyor. Ayrıyeten varlığın endekslerinden iki sıfırın silineceğini öngördü.

SHIB için yükseliş senaryosu

Shiba Inu (SHIB), kalabalık topluluğu ve büyüyen kullanım alanları sayesinde kripto para piyasasında değerli bir varlık olmaya devam ediyor. Piyasa kıymeti 4,59 milyar doları aşan SHIB, şu anda değerleme açısından 17. sırada yer alıyor.  Bununla birlikte, varlığın fiyatı Ekim 2021’de tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaştı. Fakat o vakitte bu yana uzun müddetli bir düşüş trendine girdi. Son devirdeki olumlu gelişmelerin ortasında, son 21 ayda SHIB için kıymetli bir yükseliş kaydedilmedi.

Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB ve Ripple İçin Çılgın İddialar: Yüzde 2.550 Artış! 1

Bu cüret kırıcı eğilim, yatırımcıların yakın vadede SHIB’nin fiyat hareketine temkinli yaklaşmasına neden oldu. Bununla birlikte, Gov Capital’in yakın vakitte yaptığı çok yıllı bir projeksiyon kelam konusu. Bu durum Shiba Inu destekçilerinin umutlarını artırdı.

Temmuz 2028 için SHIB fiyat projeksiyonu

Önde gelen fiyat tahlil platformuna nazaran, SHIB’nin fiyatı önümüzdeki beş yıl içinde astronomik bir formda paha kazanacak. Platform bilhassa, Temmuz 2028’e kadar Shiba Inu’nun mevcut fiyatından iki sıfırın silineceğini belirtti.

Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB ve Ripple İçin Çılgın İddialar: Yüzde 2.550 Artış! 2

Yazıyı yazarken, topluluk odaklı kripto varlığı 0,0000078 dolardan el değiştiriyor. Gov Capital (GC) yükselişte. Ayrıyeten SHIB’nin Temmuz 2028’e kadar 0,000207 dolar son gayesine ulaşmasını bekliyor. Bu, mevcut fiyatından %2,553’ün üzerinde bir artışı temsil ediyor.

SHIB için kilit katalizör olacak gelişmeler

Shiba Inu SHIB’in öngörülen bu yüksekliklere ulaşması için olumlu ekosistem gelişmeleri çok kıymetlidir. Bu da proje takımının neden Shibarium’un ana ağ lansmanı için bastırdığını açıklıyor. L2 ölçeklendirme tahlili sayesinde, daha evvel bildirildiği üzere yüzlerce proje Shiba Inu ekosistemine katılacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB ve Ripple İçin Çılgın İddialar: Yüzde 2.550 Artış! 3

Shibarium’un yanı sıra, tanınmış bir ekosistem yetkilisi devam etmekte olan öteki stratejik gelişmelere de işaret etti. Bu ortada, çok şişirilmiş arzını azaltmak için SHIB tokenlerini yakmak, kıymetini daha da artırmaya yardımcı olacaktır.

XRP fiyatı için ralli beklentisi

Ünlü YouTuber Versan Aljarrah, XRP potansiyeli konusunda kendinden emin. Buna nazaran varlığın grafiklerde gösterilenden daha bedelli olduğuna inandığını söylüyor. Black Swan Capitalist’in kurucusu Versan Aljarah, varlığın son periyotta 0,7 dolar düzeyinin altına düşmesine karşın kısa müddet evvel XRP’den övgüyle bahsetti.

Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB ve Ripple İçin Çılgın İddialar: Yüzde 2.550 Artış! 4

Versan dün attığı bir tweet’te, XRP’nin son fiyat dalgalanmalarının ona olan “inancını sarsmayacağını” söyledi. Önde gelen YouTuber’a nazaran XRP, grafiklerin gösterdiğinden daha pahalı.

XRP’nin pahası spekülasyondan kaynaklanmıyor

Real Vision kurucusuna nazaran, XRP’nin bedeli yalnızca spekülasyondan değil, yararından kaynaklanıyor. Bu noktada Pal, “Bu zincirin bu kadar kıymetli olmasının bir nedeni var. Buna nazaran bu spekülasyondan kaynaklanmıyor. Aslında, dava nedeniyle [XRP] bir sürü borsadan çıkarıldı,” halinde konuştu.

Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB ve Ripple İçin Çılgın İddialar: Yüzde 2.550 Artış! 5

Önde gelen yatırımcı, SEC’in Ripple’a dava açmasından kısa bir mühlet sonra Coinbase ve Kraken de dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri merkezli birçok borsanın XRP’yi listeden çıkardığına dikkat çekti. Real Vision CEO’suna nazaran, XRP’nin pahası spekülasyondan kaynaklansaydı, borsalar onu listeden çıkardıktan sonra kripto varlığının pek bir bedeli olmazdı. Ayrıyeten Pal, Ripple davası nihayet çözüldüğünde XRP’nin bedelinin daha da yükseleceğini varsayım ediyor.

XRPL CBDC gelişiminde büyük rol oynayacak

Bu ortada Pal, XRPL’nin merkez bankası dijital para ünitelerinin geliştirilmesinde değerli bir rol oynayacağını kaydetti. Bilhassa Ripple, CBDC’nin geliştirilmesinde öncü pozisyonda. Karadağ Merkez Bankası da dahil olmak üzere birçok merkez bankası, çeşitli CBDC teşebbüsleri için Ripple ile paydaşlık kurdu.

Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB ve Ripple İçin Çılgın İddialar: Yüzde 2.550 Artış! 6

CBDC oyunundaki pozisyonunu daha da güçlendirmek için Ripple kıymetli adımlar attı. Blockchain tabanlı dijital para üniteleri oluşturmak için yeni bir platform açıkladı. XRPL tarafından desteklenen CBDC platformu, merkez bankalarının, finans kurumlarının ve hükümetlerin kendi eşsiz dijital para ünitelerini oluşturmalarını sağlayacak.

Bitboy yükseliş görünümünü koruyor

Halk ortasında Bitboy olarak bilinen kripto fenomeni Ben Armstrong, ABD Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) temyiz vakit çizelgesinden etkilenmeden XRP’deki yükseliş duruşunu söz etmek için Twitter’a gitti. Bilhassa, XRP yanlısı avukat John Deaton’ın temyiz kararının iki yıla kadar sürebileceği kestirimine cevap olarak Bitboy, bu durumun tüm boğa koşusu boyunca XRP için yükseliş görünümüne işaret ettiğini kendinden emin bir biçimde ileri sürdü.

Bitboy, sırf uzun temyiz mahkemesi süreçlerine dayanarak XRP için bir yükseliş görünümü söz etmedi. XRP’nin halihazırda çeşitli borsalarda yine listelendiğini vurguladı. Buna nazaran, topluluğun yasal süreçler karşısında direncini ve kaygı eksikliğini gösterdi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap