SHIB ve DOGE Yatırımcıları Dikkat: Bu Düzeyler Bekleniyor!

SHIB ve DOGE Yatırımcıları Dikkat: Bu Düzeyler Bekleniyor!

Paylaş
BTC Piyasası: SHIB ve DOGE Yatırımcıları Dikkat: Bu Düzeyler Bekleniyor!

Shiba Inu (SHIB) fiyatı, azalan yatırımcı sayısı ile düşüş trendini sürdürüyor. Dogecoin katillerinin sahiplerinde keskin bir düşüş var. Öte yandan Dogecoin fiyatı, son zamanlarda 0.14 dolara yükseldiği için bugün satış baskısı yaşıyor gibi görünebilir. Bugünün fiyatı şu anda 0.13 doların biraz üzerinde. Peki, sırada hangi seviyeler var?

Shiba Inu (SHIB) düşüş trendinden kurtuluyor mu?

Analiz Ekta Mourya’nın yorumlarına göre Shiba Inu fiyatı, coin’in benimsenmesindeki düşüşe yanıt olarak bir gecede kayıplar kaydetti. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere üç aydan fazla bir süredir Shiba Inu sahiplerinin sayısında istikrarlı bir artıştan sonra, son on gün içinde önemli bir düşüş oldu.  Son iki gün içinde Shiba Inu topluluğu 230 milyon token yaktı. Analistlere göre SHIB’in arzındaki bir azalma, meme coin’in fiyatını yükseltir. Analistler Shiba Inu fiyat trendini değerlendirdi ve meme coin’de bir “tersine dönüş” öngördü.  

BTC Piyasası: SHIB ve DOGE Yatırımcıları Dikkat: Bu Düzeyler Bekleniyor! 1

FXStreet analistlerine göre Shiba Inu düşüş trendinden kurtulma yolunda ve 0,000032 dolarlık bir hedef belirledi. Analistler, SHIB’in toparlanmaya hazır olduğuna inanıyor. Analistler, bir formasyon olan Ichimoku bulutunun 25 Mart 2022’den itibaren son derece ince olduğuna dikkat çekiyor. Bu, Shiba Inu’da yükseliş potansiyelinde bir artışa işaret ediyor. Analistler bir Shiba Inu fiyat rallisi öngördüler ve meme coin’in düşüş trendini yakında sona erdireceğine inanıyorlar.

Dogecoin (DOGE) için sırada neler var?

Uzmanlara göre Dogecoin’in fiyatı, ayılar 3 saatlik grafikte büyük bir düşüş eğilimi gösteren mum çubuğu oluşturduğu için aşağı yönlü momentumu gösteriyor. Bu Pazartesi günkü yükseliş, fiyatın 0.12 dolar üzerinde bir kapanışı sürdürebilmesi durumunda DOGE’un yüzde 14’lük bir ralli göreceğini belirtti. Bir gün sonra, boğalar teknik analizi doğrulamak için tam güçle ortaya çıktı ve sonuçta hedeflenen yüzde 14 hedefine 0.14 dolardan ulaşmak üç gün sürdü.

BTC Piyasası: SHIB ve DOGE Yatırımcıları Dikkat: Bu Düzeyler Bekleniyor! 2

FXStreet analistlerine göre Dogecoin fiyatı şu anda biraz baskı yaşıyor. Hacmin düşüş öngörenlere fayda sağlayacak şekilde değiştiği belirtiliyor. 0.12 dolardaki .5 Fibonacci seviyesinin, kenarda kalan yatırımcıların beklediği yer olduğu düşünülüyor. Dogecoin fiyatı 0,5 Fib’de destek bulabilirse, fiyat muhtemelen 0,14 doların üzerine çıkması, bulamazsa 0.115 doların görülmesi muhtemel olarak görülüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap