SHIB ve Bu 15 Altcoin İçin Son Dakika Gelişmeleri!

SHIB ve Bu 15 Altcoin İçin Son Dakika Gelişmeleri!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB ve Bu 15 Altcoin İçin Son Dakika Gelişmeleri!

Bu hafta, ağır ilgi gören Bitcoin NFT’leri ve yeni ortaya meme coin projeleri konuşuldu. Hafta sonuna girmeden evvel, değerli şirketlerden yatırım alan ve fiyat açısından yükselişe geçen birkaç altcoin öne çıkıyor. İşte SHIB ve 15 altcoin’den günün sıcak gelişmeleri…

Arkham, bu altcoin ağı ile işbirliği planını duyurdu

Blockchain data izleme platformu Arkham, platformun şu anda TRON ağını desteklemediğini lakin TRON ile paydaşlık kurduğunu ve yakında desteklemesinin beklendiğini açıkladı.

Arkham’in iletisi, bugün Tron kurucusunun meme token alıp satmaya duyurmasının üzerine geldi. Btcpiyasasi.com olarak detaylara bu yazıda yer verdik.

Bu altcoin, fonlama çeşidinde 250 milyon doları garanti altında aldı

Odsy Network, merkezi olmayan kripto cüzdanlarının geliştirilmesini finanse etmek için 7,5 milyon dolar topladı. Duyuruya nazaran, fonlama tipi firmaya 250 milyon dolar sağladı. Yatırıma Rubik Ventures, Node Capital ve FalconX üzere firmalar katkı sağladı.

Platformu Artizen, 2,2 milyon dolarlık finansmanı tamamladı

Web3 kitlesel fonlama platformu Artizen, 2,2 milyon dolarlık finansman tipini tamamladığını duyurdu. İştirakçiler ortasında Animoca Brands ve Protocol Labs üzere devler yer aldı. Consensys Mesh, Blank Street Coffee’den Dan Hill ve PleasrDAO’dan Matt Condon, başka iştirakçiler.

Bu NFT odaklı altcoin, 600.000 dolar fon topladı

NFT abonelik platformu MintStars, Polygon Labs ve SpankChain liderliğindeki 600.000 dolarlık finansman cinsini tamamladığını duyurdu. MintStars platformu, Polygon üzerine inşa edilmiştir. İçerik oluşturucular, abonelikler ve pazar satışları yoluyla içeriklerinden para kazanabilirler.

Worldcoin ekolojik cüzdanı “World App”, Polygon’dan Optimism’e geçeceğini duyurdu

OpenAI CEO’su Sam Altman’ın şifreleme projesi Worldcoin, yakın vakitte piyasaya sürülen ekolojik cüzdan “World App”in Polygon’dan Optimism ağına taşınacağını duyurdu. Protokol tıpkı vakitte Optimism ağında da mevcut olacak.

Bir öbür duyuruda Worldcoin ve Tools for Humanity, Optimism Collective ile paydaşlık duyurdu.

Gateio, trend altcoin Milady Meme Coin (LADYS)’i listeliyor

Gateio, 11 Mayıs’ta Milady Meme Coin (LADYS) süreçlerini başlattığını duyurdu. Milady Meme Coin (LADYS), Milady NFT koleksiyonu ile irtibatlıdır. Dün Elon Musk’ın attığı bir tweet ile ralli yaptı.

Bu ortada, LADYS rallisinden evvel yatırım firması DWF Labs’ın yüklü satın alım yaptığı ortaya çıktı. DWF Labs’ın yönetici ortağı Andrei Grachev, toplumsal medyada ajans tarafından Bybit cüzdanına aktarılan 1 trilyon LADYS’in piyasa yapıcılık için kullanılacağını bildirdi. DWF Labs bugün piyasa yapıcılık için Huobi ve Gateio’ya 600 milyar LADYS aktarmıştı.

Bu ortada Bitget, LADYS’i ve NALS ve VMPX dahil olmak üzere dört BRC-20 projesini başlattı. Borsa bugün, BRC-20 bölgesinde dört BRC20 projesi olan NALS, VMPX, PEPE ve MEME süreçlerini açtı.

Baş Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shibarium hakkında uyardı

SHIB geliştirici takımının lideri Shytoshi Kusama, Telegram’daki resmi Shibarium kanalında iki değerli duyuru yaptı.

Kusama, LEASH ve BONE dahil Shibarium testnet’i Puppynet ve ilgili tokenler hakkındaki tartışmalara dahil oldu. Shiba Inu topluluğuna yönelik ihtarda bulunan Kusama, Puppynet’teki tüm tokenlerin gerçek olmadığını ve sadece beta test modunda olduklarını hatırlattı. Münasebetiyle topluluğun, rastgele bir token satın almaması gerektiğini vurguladı. Kusama ayrıyeten, şimdiye kadar hiçbir gerçek token’in yakılmadığını belirtti.

Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB ve Bu 15 Altcoin İçin Son Dakika Gelişmeleri! 1

Binance, CFX para yatırım ve çekme süreçlerini başlattı

11 Mayıs’ta yapılan resmi duyuruya nazaran Binance, Conflux Network (CFX) entegrasyonunu tamamladığını açıkladı. Borsa artık CFX alım satımını BEP20 CFX’e dönüştürmeden destekleyecek. CFX fiyatı duyurunun akabinde %20’nin üzerinde bedel kazandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB ve Bu 15 Altcoin İçin Son Dakika Gelişmeleri! 2

BONE, bu ankette rakiplerine fark attı

Hindistan merkezi kripto borsası Unocoin, kısa mühlet evvel hangi altcoin’i listeleyeceğini seçmek için anket başlattı. Anket, PEPE, FLOKI ve BONE’u seçenekler olarak sunuyor. Anket, sonuçlanmasına yalnızca 9 saat kala 9800’den fazla oy topladı. BONE, PEPE ve FLOKI’yi geride bırakarak birinci oldu.

Nuxgame, SHIB ödemelerini destekleyeceğini duyurdu

Nuxgame, SHIB’i destekleyen bir ödeme işlemcisi olan CoinPayments’ı entegre etti. Bu kapsamda, CoinPayments’ın gelişmiş kripto ödeme ağ geçidini entegre ederek kullanıcılarının Shiba Inu ve öteki kriptolarla ödeme yapmalarını sağlayacak.

Threshold Network, Wormhole ile 20 ağda yayınlanıyor

Threshold Network, tokenize Bitcoin’in yaklaşık yirmi Blockchain ekosistemine basitçe taşınmasına müsaade veren Wormhole ile çalışıyor. Wormhole, Nisan ortasında Threshold topluluğuna entegrasyonu önerdi. Bu mutabakat, güçlü bir topluluk dayanağı kazandı. 29 Nisan’da bir idare oylamasından sonra büsbütün onaylandı.

Wormhole entegrasyonu, tBTC’nin hem Arbitrum, Optimism ve Polygon üzere Ethereum Virtual Machine (EVM) chain’lerine hem de Solana, Aptos, Sui ve Cosmos üzere EVM olmayan ağlara aktarılmasına müsaade verecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap