SHIB ve Bu 11 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Ünlü Şirket Ekliyor!

SHIB ve Bu 11 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Ünlü Şirket Ekliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB ve Bu 11 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Ünlü Şirket Ekliyor!

Gayrimenkul geliştirme şirketi Harbor Custom Development (HCDI), gayrimenkul ödemelerinde kullanılmak üzere Bitcoin, SHIB ve Ethereum’dan oluşan listesini duyurdu. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

SHIB ve 11 altcoin gayrimenkul devinin listesinde

Harbour Custom Development Inc, Washington, Kaliforniya, Teksas ve Florida pazarlarındaki arazileri, arsaları, konutları ve apartmanları için ödeme yöntemi olarak Bitcoin ve 12 kripto para birimini ekleyeceğini duyurdu. Shiba Inu (SHIB)’da dahil liste aşağıdaki altcoin projelerinden oluşuyor.

 1. Ethereum
 2. USD Coin
 3. XRP
 4. Dogecoin
 5. Shiba Inu
 6. Binance USD
 7. Wrapped Bitcoin
 8. Litecoin
 9. Dai
 10. Bitcoin Cash
 11. Pax Dollar
 12. Gemini Dollar

Harbour, kripto para birimlerini ABD dolarına çeviren bir üçüncü taraf şirketle çalışıyor. Tüm gayrimenkul işlemleri ABD doları cinsinden yapılıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB ve Bu 11 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Ünlü Şirket Ekliyor! 1

Harbour CEO’su Sterling Griffin, yaptığı açıklamada Blockchain teknolojine ve geleceğine dair şu ifadelere yer verdi:

Blockchain, küresel olarak hızla kabul gören dönüştürücü ve yıkıcı bir teknolojidir. Gayrimenkul ürün ve hizmetlerimizi 1,5 trilyon doların üzerinde satın alma gücü temsil eden kişi ve kurumlara sunmak, hiç şüphesiz şirket için ileriye doğru atılmış önemli bir adımdır.

Harbor’ın baş işletme görevlisi Jeff Habersetzer şunları ekledi:

Sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri benimsiyoruz ve bunların gelecekteki etkilerine rehberlik etmeye çalışıyoruz. Harbour, portföyümüzü 200 milyondan fazla kullanıcıyla dünya çapındaki kripto para piyasasına tanıtan ilk ulusal ev inşaatçısı ve arazi geliştiricisi olmaktan heyecan duyuyor.

Harbor, Batı Washington’un Puget Sound bölgesinde, Sacramento’da arazi edinimi, haklar, proje altyapısının inşası, ev inşası, pazarlama, satış ve çeşitli konut projelerinin yönetimi dahil olmak üzere arazi geliştirme döngüsünün tüm yönleriyle ilgilenen bir gayrimenkul geliştirme şirketidir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap