SHIB Satıp Bu Altcoin’i Aldı: 3.84 Milyon Dolar Kazandı!

SHIB Satıp Bu Altcoin’i Aldı: 3.84 Milyon Dolar Kazandı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB Satıp Bu Altcoin’i Aldı: 3.84 Milyon Dolar Kazandı!

Bir tahlil platformu, “akıllı paraya” referans olarak kullanılan “SmartMoney” adresinin SHIB’lerini PEPE ile takas ederek 3,84 milyon dolar kazandığını bildirdi.  SmartMoney’nin stratejisi, SHIB varlıklarını Gate.io ve KuCoin’e aktarmaktı. Bu sırada Lookonchain, potansiyel meme coin yatırımları için SmartMoney’nin cüzdan adresini takip etmeyi önerdi. İşte detaylar…

SHIB sattı, PEPE aldı

SmartMoney’nin SHIB’e yaptığı yatırımdan yaklaşık 3,84 milyon dolar kazandığı bildirildi. Lookonchain’e nazaran, yatırım stratejilerinin bir modülü olarak, SHIB varlıklarının bir kısmını PEPE ile değiştirdiler. 700.000 dolar karşılığında 325 milyar ünite PEPE satın aldılar. Süreçte kullanılan SHIB ölçüsü 6 milyardı ve bedeli 67.000 dolardı. Data tahlil platformu bunu “akıllıca bir karar” olarak nitelendirdi. Lookonchain ayrıyeten, Nisan 2021’de SmartMoney’nin toplam 224.000 dolar karşılığında 133 milyar SHIB ünitesi satın aldığını paylaştı. Lakin, 7 ve 9 Mayıs tarihlerinde bu üniteleri Gate.io’ya aktardılar.

Platform, SmartMoney’nin 133 milyar ünitenin tamamını mevcut transfer fiyatından satabilmesi halinde 1,13 milyon dolar alacağını ve yaklaşık 903.000 dolar kâr elde edeceğini belirtti. Bu ortada, 7 Temmuz 2021’de SmartMoney, Gate.io’dan toplam 417.000 dolar karşılığında 49 milyar SHIB satın aldı. Daha sonra bu üniteleri 28 Ekim’de hem Gate.io’ya hem de KuCoin’e aktardılar. Lookonchain, 49 milyar ünitenin tamamını mevcut transfer fiyatından satmaları halinde 3,36 milyon dolar alacaklarını ve bunun da yaklaşık 2,94 milyon dolar kârla sonuçlanacağını söyledi.

Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB Satıp Bu Altcoin’i Aldı: 3.84 Milyon Dolar Kazandı! 1

Ayrıca, “SmartMoney” 11 Kasım 2022 tarihinde hem Gate.io hem de KuCoin’den toplam 475.000 dolar karşılığında 49 milyar SHIB ünitesi satın aldı. Bu SHIB ünitelerini PEPE listelenene kadar tuttular. Sadece PEPE değil, tıpkı vakitte BABYPEPE ve PEPET üzere başka meme coinleri de satın aldılar. Bu karar, SHIB’den sonra bir sonraki büyük şeyi bulabildikleri ve böylelikle başarılı bir yatırım yaptıkları için kârlı oldu. Hatta LookOnChain bile, “eğer sıradaki SHIB, PEPE’yi almak istiyorsanız, adresi takip ettiğinize emin olun” dedi.

PEPE ekosistemindeki en son gelişmeler

Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz gibimemecoin PEPE, geçtiğimiz hafta büyük bir fiyat artışı yaşadı. Böylelikle kripto yatırımcıları ortasında büyük bir çılgınlık yaratan en son yatırımlar ortasında yer alıyor. Son 24 saat içinde PEPE yüzde 50 çıkarla 0,000003097 dolardan süreç görüyor. Bunun yanı sıra, piyasa pahası 1,2 milyar dolara ulaştı. CoinMarketCap’ten alınan bilgilere nazaran, PEPE Coin’in son 24 saatteki spot süreç hacmi sıçrama yaşadı. Paha, Bitcoin ve Ethereum üzere en büyük coinlerin gerisindekileri geçti.

Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB Satıp Bu Altcoin’i Aldı: 3.84 Milyon Dolar Kazandı! 2

Borsa dağılımına bakacak olursak, OKX 650 milyon dolarlık en büyük süreç hacmine katkıda bulundu. Vadeli süreç hacmi büyük ölçüde Binance üzerinde ağırlaştı. Öbür yandan, 24 saatteki süreç hacmi 1,4 milyar dolar ile BTC ve ETH’den sonra ikinci sırada yer aldı. Ayrıyeten Binance, PEPE Coin’i inovasyon bölgesinde listelemeyi ve 5 Mayıs’tan itibaren spot ticarete başlamayı planlıyor. Bu, PEPE’ye büyük likidite akışına işaret ediyor. Bu nedenle kripto varlığı için daha fazla fiyat artışına neden olabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap