SHIB, MANA ve Bu 3 Altcoin İçin Müjde: Ünlü Borsa Sepete Ekliyor!

SHIB, MANA ve Bu 3 Altcoin İçin Müjde: Ünlü Borsa Sepete Ekliyor!

Paylaş
BTC Piyasası: SHIB, MANA ve Bu 3 Altcoin İçin Müjde: Ünlü Borsa Sepete Ekliyor!

SHIB, MANA ve diğer 3 altcoin, Kanadalı kullanıcıların kripto para işlemlerini kolaylaştıran bir kripto borsası Netcoins listesine katılıyor.

Dev borsa SHIB, MANA ve 3 altcoin’i listeliyor

BIGG Digital Assets Inc’in bir yan kuruluşu olan Netcoins, sınırlı bayi lisansını yükseltmek için izin aldı ve platformun daha geniş bir kripto para yelpazesi sunmasına izin verdi. Platforma eklenen beş yeni altcoin arasında aşağıdaki kripto paralar yer alıyor:

  • Shiba Inu (SHIB)
  • Dogecoin (DOGE)
  • Polygon (MATIC)
  • Fantom (FTM)
  • Decentraland (MANA)

Yeni listenin yanı sıra, kripto para borsası Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP) ve Stellar (XLM) de kabul ediyor. 2014 yılında kurulan ve merkezi Kanada’da olan Netcoins, şu anda Kanada’daki müşterilere hizmet veriyor ancak ABD’ye de açılmayı planlıyor. Netcoins CEO’su Mark Binns’e göre, SHIB, DOGE, MATIC, FTM ve MANA, girişten hemen sonra günlük gelirin yüzde 12’sine katkıda bulundu.

Shiba ve LEASH token burn operasyonları

Önde gelen bir hazır giyim üreticisi olan John Richmond, çevrimiçi mağazası için SHIB ve LEASH yakacağını söyleyerek SHIB’nin benimsenmesinde bir adım daha attı. NOWPayments kullanılarak yapılan her satın alma, %9 Shiba ve %1 Leash yakılmasına neden olur. 26 Mart tarihli bir tweet’te token burn kampanyası şu ifadelerle açıklandı:

Daha fazla Partnershibs lütfen? Tarzımıza ulaştık! Johmrichmond çevrimiçi mağazamız için Shiba ve LEASH’i kabul etmekten ve yakmaktan onur duyuyoruz. Her satın alma işleminde %9 Shiba yakılmasıyla sonuçlanacak.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap