SHIB Grubundan Büyük Duyuru: Bu Düzeyler Bekleniyor!

SHIB Grubundan Büyük Duyuru: Bu Düzeyler Bekleniyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB Grubundan Büyük Duyuru: Bu Düzeyler Bekleniyor!

Son günlerde meme coin projelerinin yükselişi ile bir arada SHIB topluluğundan da beklenen atak sonunda geldi! Uzun bir müddettir Shibarium’u bekleyen topluluk Telegram üzerinden sorular yönetirken, SHIB takımı büyük duyuru ile birlikte topluluk üyelerini heyecanlandırdı. Pekala, uzmanların aktardığı düzeyler gerçekleşecek mi? İşte detaylar…

Shibarium Telegram yöneticisi Mayıs ayına işaret etti: Topluluk heyecanlı!

Resmi bir Shibarium Telegram kümesi yöneticisi, Shiba Inu’nun layer-2 ölçeklendirme tahlili Shibarium için bu ay değerli duyuruların geleceğini söyledi. “Someone Smart” takma ismini kullanan telegram yöneticisi, bu duyuruyu hafta sonu resmi Shibarium Telegram kümesinde duyurdu.

Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB Grubundan Büyük Duyuru: Bu Düzeyler Bekleniyor! 1

Tartışmadan yapılan alıntılara nazaran, Telegram kümesinin bir üyesi olan “Dinesh”, birinci olarak topluluğun L2 blockchain’in ardındaki gruptan “herhangi bir yeterli haber” beklemesi gerekip gerekmediğini sordu. Bu soruya karşılık veren Someone Smart, “çok, çok yakında” diyerek grubun Shiba Inu’nun layer-2 ölçeklendirme tahlili için âlâ haberler duyurmaya yakın olduğunu öne sürdü. Ayrıyeten Someone Smart, Shibarium için güzel haberlerin Mayıs ayında geleceğini belirtti. Öte yandan Shibarium telegram yöneticisi, SHIB Layer-2 ağı için birden fazla duyurunun geleceğini de aktardı. Bununla birlikte uzun bir müddettir sabırsızlıkla bekleyen topluluğa karşı yönetici, daha fazla bilgi veremeyeceğini aktardı.

Shytoshi Kusama: “Shibarium grubu imkansızı başarmaya çok yakın!”

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Shibarium grup üyeleri, Layer-2 ölçeklendirme tahliline yönelik planlarını iletmek için şifreli iletiler kullanıyor. Geçtiğimiz ay, Shibarium Telegram kümesinin bir üyesi Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’dan L2 ağıyla ilgili birtakım uygun haberlerle “arada bir” topluluğu heyecanlandırmasını istedi. Bu talebe cevap olarak Kusama, inanılmaz bir grupla sessizce çalıştığını ve “imkansızı” başarmaya çalıştığını açıkladı.

Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB Grubundan Büyük Duyuru: Bu Düzeyler Bekleniyor! 2

Kusama takımın üzerinde çalıştığı imkânsız vazife hakkında daha fazla ipucu paylaşmasa da, birçok kişi Shiba Inu’nun Shibarium’un ana ağ versiyonuna atıfta bulunuyor olabileceğini varsayım ediyor. Bununla birlikte Shibarium ana ağının yıl sonundan evvel kullanıma sunulması bekleniyor. Lakin takım rastgele bir resmi tarih açıklamadı. Shibarium’un beta sürümü olan Puppynet hala yayında ve proje yaygın bir biçimde benimsenmeye devam ediyor. Bir başka yandan Shibarium Beta geçtiğimiz birkaç hafta içinde muazzam muvaffakiyetler elde etti. Bilhassa, 14.06 milyondan fazla kripto adresi ağa bağlandı. Ek olarak, süreç sayısı 4,6 milyonu aştı.

SHIB benimsenmesi arttıkça bu fiyat düzeyleri gerçekleşebilir!

Bildiğiniz üzere Shiba Inu (SHIB), mem kültürü ve blockchain teknolojisinin eşsiz karışımıyla kripto para dünyasını büyüledi. Birçok yatırımcının favorisi haline gelen projenin başkalarından farkı ise Shibarium projesi olacak. Shibarium esasen Shiba Inu blockchain için Ethereum üzerine inşa edilecek merkezi olmayan bir borsa (DEX), Metaverse ve oyunları kapsayan yaklaşan bir Layer-2 blockchain ağıdır. Bununla bir arada Shibarium’un en kıymetli avantajlarından biri, kullanıcıları platforma katılmak için SHIB tutmaya teşvik edecek olmasıdır. SHIB’ye sahip olan kullanıcılar bunu Shibarium’da stake edebilecek ve mükafatlar kazanabilecektir. Bu, SHIB için bir talep yaratacak ve potansiyel olarak fiyatını artıracaktır.

Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB Grubundan Büyük Duyuru: Bu Düzeyler Bekleniyor! 3

Shibarium’un SHIB’nin fiyatını etkileyebileceği bir öteki yol da artan kullanım alanı olarak karşımıza çıkıyor. Shiba Inu blockchaini üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir borsa olarak Shibarium, kripto para topluluğundan büyük olasılıkla büyük ilgi görecek. Bu da daha fazla insanın SHIB ile ilgilenmesine yol açarak talebi ve fiyatını artırabilir. Bununla birlikte, SHIB’nin fiyatının son derece değişken olduğunu ve 0,001 dolarlık fiyat kestirimlerinin ihtiyatla karşılanması gerektiğini unutmamak gerekiyor. Lakin Shibarium, spekülasyonun ötesinde coin için kıymetli kullanım alanları yaratacağından SHIB fiyatına potansiyel olarak bir ölçü istikrar sağlayabilir. Shibarium’un başarılı olduğu kanıtlanırsa, Shiba Inu blockchain’inde SHIB’in pahasını daha da artırabilecek diğer gelişmelere de yol açabilir.Bu da daha fazla insanın SHIB ile ilgilenmesine yol açarak talebi ve fiyatını artırabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap