SHIB, DOGE ve FLOKI Çöktü: Bu Şaşırtan Göğüs Coin ise Patladı!

SHIB, DOGE ve FLOKI Çöktü: Bu Şaşırtan Göğüs Coin ise Patladı!

Paylaş
BTC Piyasası: SHIB, DOGE ve FLOKI Çöktü: Bu Şaşırtan Göğüs Coin ise Patladı!

Pazartesi gününün düzeltici fiyat hareketleri piyasa genelinde %3’e varan düşüşlerle sonuçlandı. Süreçte Dogecoin (DOGE) 24 saatlik zararını %2.8 düzeyinde tutarken, Shiba Inu (SHIB) %7’ye kadar geriledi. İlginç bir şekilde, küçük hacimli Baby Shiba Coin (BABYSHIBA) son 24 saat içinde %148 artışla 0.0253 dolardan işlem görüyor. Gelin, meme coin piyasasına göz atalım.

BABYSHIBA, SHIB çöküşünü değerlendirdi

Baby Shiba Coin (BABYSHIBA) son 24 saat içinde yaklaşık %150 artışla 0.0253 dolara ulaştı. Karşılaştırma için, aynı süreçte Dogecoin %2’den fazla düştü ve Shiba Inu’nun zararı %5’i aştı. BABYSHIBA ayrıca, Bitcoin’e karşı %106’dan fazla ve Ethereum’a karşı %110’dan fazla değer kazandı. Yükselişin nedenleriyle devam edelim…

BTC Piyasası: SHIB, DOGE ve FLOKI Çöktü: Bu Şaşırtan Göğüs Coin ise Patladı! 1

Kendisini “Shiba Inu’nun oğlu” olarak adlandıran Baby Shiba Coin, kripto dünyasında, özellikle de NFT sahipleri arasında sosyal etkiyi arttırmak için inşa edilmiş, Ethereum’a dayalı bir ERC20 tokeni olarak tanımlanıyor. Projenin arkasındaki geliştirici ekip, CoinGecko’da ve CoinMarketCap’te yeni listelendiğini ve ayrıca Uniswap’ta yayında olduğunu duyurmak için Twitter’a gitti.

  • CoinGecko veya CoinMarketCap listeleri ardından fiyatların yükselişe geçtiği sıkça görülebilir. Bu yükselişler yanıltıcı olabilir ve yüksek risk bulundururlar.

Baby Shiba Coin fiyat analizi

Kriptokoin.com olarak aktardığımız BABYSHIBA, piyasa değerine göre 2939 en büyük kripto para birimidir. Projenin token dağılımı şu şekilde:

  • Tokenlerin %40’ı lansmandan önce yakıldı, %3’ü kilitli olan ekibe ait, %3’ü zamanla yakılacak, %3’ü özel satışta satıldı, Ön satışta tokenlerin %30’u satıldı, tokenlerin %21’i likidite havuzuna eklendi. Baby Shiba Coin, pazarlama ve geliştirme için kullanılan alış ve satışta %5 vergi olan basit bir tokenomiğe sahiptir.
BTC Piyasası: SHIB, DOGE ve FLOKI Çöktü: Bu Şaşırtan Göğüs Coin ise Patladı! 2

17 Ocak’ın fiyat hareketlerinde BABYSHIBA, 0.00934 dolar dip seviyesinden 0.03309 dolar ATH’sine ulaştı. Yazım sırasında ATH seviyesinden %23.54 düzeltmeyle 0.02292 dolardan işlem görüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap