SHIB, DOGE Değil: Bu Göğüs Coin, Balinaların Favorisi Oldu!

SHIB, DOGE Değil: Bu Göğüs Coin, Balinaların Favorisi Oldu!

Paylaş
BTC Piyasası: SHIB, DOGE Değil: Bu Göğüs Coin, Balinaların Favorisi Oldu!

On-chain dedektiflerinden Polygon balinalarının son zamanlarda en çok hangi altcoin projesinden satın aldığına bakalım. SHIB ve Dogecoin 8 Şubat’ta daha yüksek seviyelerde tutunmaya çalışıyordu. WhaleStats verilerini ve analizlerini Kriptokoin.com okuyucuları içinde derledik.

SHIB veya DOGE yerine Polygon balinaları POLYDOGE biriktiriyor

Polygon tabanlı meme token projesi PolyDoge (POLYDOGE) bugün balinaların en çok satın aldığı kripto para birimi. WhaleStats verilerine göre POLYDOGE bugün metaverse projesi Bloktopia’yı (BLOK) işlem hacmine göre geride bıraktı. On-chain izleyicisine göre bu aktivitelerle eş zamanlı yükselişler görüldü. En büyük 1.000 Matic cüzdanı ortalama 1.84 milyon dolar değerinde ve ortalama 50.560 MATIC ve dokuz token farklı token’e sahip. Polygon ise piyasanın en başarılı ve güvenilen Ethereum ölçeklendirme çözümlerinden biri. WhaleStats verilerine göre PolyDoge şu anda Polygon balinalarının ilk on kripto para birimi arasında yedinci sırada yer alıyor.

Yazım sırasında Shiba Inu (SHIB), son 23 saatlik kazancını %20’nin üzerinde tutuyordu ve geçen haftaya göre neredeyse %50 yükseldi. Meme tabanlı kripto para birimi yazım sırasında 0.000033 dolardan işlem görüyor. Karşılaştırma için Dogecoin fiyatı son 24 saate %2 ile sabit kaldı ve 0.159 dolar bölgesinde. Kısa PolyDoge ve fiyat hareketleriyle devam edelim.

Kısaca PolyDoge ve trend analizi

Projenin resmi internet sitesine göre PolyDoge, Polygon’da en büyük topluluğu oluşturmayı hedefliyor. Meme token, sahiplerine, NFT, uygulamalar, airdrop ve farklı DeFi platformlarına erişim şeklinde çok çeşitli eğlenceli etkileşimler sunduğunu söylüyor. CoinMarketCap verilerine göre 3 bininci sıralarda işlem gören meme token, balina aktivitelerine eş zamanlı yükselişler kaydediyor.

BTC Piyasası: SHIB, DOGE Değil: Bu Göğüs Coin, Balinaların Favorisi Oldu! 1

Oldukça ilginç bir şekilde PolyDoge fiyatı bugün %4.8 yükseldi. Eylül ayında piyasaya sürülen meme token projesi, Shiba son 24 saatlik kazancını %20’ye ulaştırırken yükselişe eşlik ediyordu. WhaleStats verilerinde dikkat çeken nokta, en büyük bin Polygon balinasının PolyDoge birikimini sürdürmesi. Böylece meme kripto Bloktopia’yı (BLOK) bile girede bırakarak son 24 saatlik zaman diliminde balinaların en büyük birikimi oldu.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap