SHIB Değil: Çöküşte Bile Balinalar, Bu Altcoin’i Biriktiriyor!

SHIB Değil: Çöküşte Bile Balinalar, Bu Altcoin’i Biriktiriyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB Değil: Çöküşte Bile Balinalar, Bu Altcoin’i Biriktiriyor!

Kripto para piyasasındaki volatil performansa rağmen, yüklü kripto para varlığı olan balinaların bir altcoin biriktirdiği ortaya çıktı. Santiment verilerine göre Cardano ağındaki balinalar varlıklarını satmaya hazır değiller ve bu da düzeltme sırasında ek baskı yaratıyor. Bunun yerine, aktif bir birikim aşamasına giriyorlar. Kriptokoin.com olarak, detayları aktarıyoruz…

Balinaların gözü bu altcoin projesinde!

Santiment’in zincir içi verilerinin gösterdiği gibi, büyük Cardano sahipleri, 17 Ocak’ta başlayan piyasadaki büyük fiyat düşüşünden bu yana pozisyonlarını yaklaşık yüzde 110 artırdı. Daha önce, aynı adres grubu 45 milyon ADA tokeni tutuyordu ve bugünün verilerine göre, balinalar tarafından 95 milyondan fazla token tutuluyor. Halihazırda yaklaşık 100 milyon ADA tokenına sahip olan yukarıda belirtilen büyük adresler, ADA yatırımcılarının yüzde 71’inin orta vadeli olduğunu gösteriyor. Bu, yatırımcıların çoğunluğu olarak kabul edilebilir. Kısa vadeli yatırımcılar, tüm Cardano sahiplerinin sadece yüzde 22’sini oluşturuyor.

https://twitter.com/santimentfeed/status/1486858953438887938

Altcoin sahiplerinin sadece yüzde 7’si uzun vadeli traderlar olarak seçilebildi. Ancak tokenın kârlılığına göre, tüm sahiplerin yalnızca yüzde 9’u şu anda kârlı olduğundan pazarın büyük bir kısmı kayıplarda. Verilerin gösterdiği gibi, şu anda tüm Cardano sahiplerinin yaklaşık yüzde 85’i zararda ve bu da varlığı hem kısa hem de uzun vadeli karlılık açısından piyasadaki en kötü performans gösteren kripto paralar kategorisine sokuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB Değil: Çöküşte Bile Balinalar, Bu Altcoin’i Biriktiriyor! 1

Cardano’nun kârlılık sorununun hem piyasasına hem de sosyal performansına bağlı olduğu düşünülüyor. Piyasa verilerinin gösterdiği gibi, en büyük satın alım hacimleri Cardano 3 dolara ulaşırken mevcuttu ve ardından varlık yüzde 65’lik bir düzeltme ile karşı karşıya kaldı. Yazım sırasında ADA, yüzde 2.5’lik bir düşüş ile 1.03 dolardan işlem görüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap