SHIB, Cardano, Ripple ve Bu 7 Altcoin’de Kıymetli Gelişmeler Var!

SHIB, Cardano, Ripple ve Bu 7 Altcoin’de Kıymetli Gelişmeler Var!

Paylaş
BTC Piyasası: SHIB, Cardano, Ripple ve Bu 7 Altcoin’de Kıymetli Gelişmeler Var!

Bitcoin boğaları 43 bin doları aşındırırken, Mike McGlone ve eski BitMEX CEO’su Arthur Hayes gibi uzmanlar fiyat tahminlerini milyon dolarlara çıkardı. Altcoin piyasası da olumlu atmosfer eşliğinde çok aylı kayıpları hızla telafi ediyor. İşte SHIB, Cardano, Ripple, OCEAN, RGT ve diğer projelerden haftanın gelişmeleri…

Cardano, Ripple ve 8 altcoin’den haftanın gelişmeleri

  • Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ve kurucu ortağı Chris Larsen, mahkemenin SEC’in uzatma talebini reddetmesi gerektiğini savundu. SEC’in uzatma talebi 21 Mart’ta gelmişti. Kriptokoin.com olarak aktardığımız, dava sürecinden son gelişmelere buradan ulaşabilirsiniz.
  • Ocean Protocol (OCEAN), Ocean v4’ün yaklaşan lansmanı, OceanDAO hibeleri ve Dimitra Technology ortaklığı ardından son iki haftada %80’den fazla değer lazandı.
  • SushiSwap, yatırımcılarını ve topluluğunu güvence altında almak ve riskleri azaltmak üzere Sushi DAO’yu bir vakıfla destekleyecek “Sushi Legal Structure” önerisini başlattı.
  • Cardano (ADA), kilitli toplam değerini (TVL) %13’lük artışla 272.38 milyon dolara ulaştırdı. Ağdaki fonun çoğu, şu anda kilitli olan 174.51 milyon dolar ile MinSwap DEX platformundan sağlanıyor.
  • Dördüncü en büyük Ethereum balinası “Tsunade”, 1,18 milyon dolar değerinde Shiba Inu (SHIB) satın alarak haftanın en büyük balina işlemeni gerçekleştirdi. Dev balina bunun karşılığında 51,44 milyar adet SHIB’i cüzdanına çekti.
BTC Piyasası: SHIB, Cardano, Ripple ve Bu 7 Altcoin’de Kıymetli Gelişmeler Var! 1
  • Resmi bir duyuruya göre, Platinum Crypto Academy ekibi Cardano’nun DeFi protokolü Bashoswap ile uzun vadeli bir stratejik işbirliğine girdi. Bu ortaklık, Bashoswap’ın müşterilerini kripto analitiği ve ticaret, varlık yönetimi, kişisel finans, Blockchain ve Web3 konularında desteklemek için tasarlandı.
  • Cardano’da yeni nesil bir kripto borsası ekosistemi olan Cardax, Duncan Coutts of Well-Typed ekibiyle bir dizi ortaklık imzaladı. Ayrıca, Cardano kurucusu Charles Hoskinson’ın bir yazılım stüdyosu olan Input Output ile uzun vadeli bir stratejik ortaklığa girdi.
  • AAX Exchange, Bitcoin (BTC) yatırımcıları için yeni entegrasyonlarla ana akım bir L2 çözümü olan Lightning Network aracılığıyla hızlı ve düşük maliyetli işlemleri desteklemeye başladı.
  • İtalyan lüks markası Bulgari, Polygon’un oyun kolu olan Polygon Studios üzerinde NFT koleksiyonunu piyasaya sürdü.
  • Binance, Rari Governance Token (RGT) ve Tribe (TRIBE) birleşmesini (merger) tamamladı. Birleşmeye göre, kullanıcıların RGT’si TRIBE’ye dönüştürüldü. Bundan sonra RGT çekme işlemleri yapılamayacak. Kullanıcılar RGT token’i TRIBE’a dönüştürmeye devam edebilir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap