SHIB, Bitcoin ve XRP: Mayıs Sonunda Bu Seviyelerdeyiz!

SHIB, Bitcoin ve XRP: Mayıs Sonunda Bu Seviyelerdeyiz!

Paylaş
BTC Piyasası: SHIB, Bitcoin ve XRP: Mayıs Sonunda Bu Seviyelerdeyiz!

Yatırımcılar artık gelecekteki fiyatları varsayım etmek için makine tahsili algoritmalarını kullanıyor. Bu yapay zeka modeli, çeşitli indikatörleri derler ve uzman kestirimleri doğrultusunda sıradaki amaçları belirler. PricePredictions’in AI botu, Mayıs sonuna kadar SHIB, Bitcoin ve XRP’de bu düzeyleri bekliyor.

SHIB fiyatı kısa müddet evvel eklediği 0’dan kurtulacak

Shiba Inu şu anda Shibarium köprüsü beta testinden geçiyor. Tam sürümün akabinde, köprünün Katman 2 yardımcı programını değerli ölçüde güzelleştirmesi bekleniyor.

PricePredictions, SHIB fiyatının Mayıs 2023 gayesi olarak 0,000092 doları belirledi. Lakin, Shiba Inu şu anda düşüş eğilimi yaşıyor. Fiyatı günlük ve haftalık bazda %3 civarında düştükten sonra 0.000009946 dolardan süreç görüyor. Bu da, makine tahsili algoritmasının SHIB fiyatının kısa mühlet evvel eklediği 0’ı geri atacağını kestirim ettiğini gösteriyor.

BTC Piyasası: SHIB, Bitcoin ve XRP: Mayıs Sonunda Bu Seviyelerdeyiz! 1

Bu ortada, SHIB fiyatının gerisindeki katalizörlerden biri; side chain kullanan bir Plazma Köprüsü teknolojisinin Shibarium’a eklenmesi. Böylelikle Shibarium, Ethereum ve Shibarium ağları ortasında risksiz bir token transferi sunacak.

Bitcoin (BTC) bu beklenen seviyeyi şimdiden aştı

Bitcoin’in fiyatı, Fed’in 3 Mayıs Çarşamba günü 25 baz puanlık faiz artırımlıyla 30.000 dolara yöneliyor. Başkan kripto, Haziran 2022’den bu yana birinci defa Nisan ortasında bu ruhsal direnci aştı. Lakin o vakitten beri geri çekildi ve devir boyunca yaklaşık %5 düştü.

İleriye dönük olarak, PricePredictions’ın makine tahsili algoritması, BTC fiyatında Mayıs sonuna kadar 28.265 doları bekliyor. BTC şu anda, gün içinde elde ettiği çıkarlarla bu seviyeyi çoktan geride bıraktı. Yazım sırasında 28,894.85 dolardan süreç görüyor.

BTC Piyasası: SHIB, Bitcoin ve XRP: Mayıs Sonunda Bu Seviyelerdeyiz! 2

XRP için düşüş sinyali çıktı

Geçen hafta boyunca XRP, belli bir aralıkta takılı kaldı. Böylelikle, yatırımcıları bir sonraki potansiyel atılımı konusunda kararsız bıraktı. 2 Mayıs’ta elde edilen en son bilgilere nazaran, yapay zeka (A ), XRP’nin fiyatının ay sonuna kadar değerli dalgalanmalar yaşamasının beklenen olmadığını ve mevcut aralığa bağlı durumunu koruduğunu varsayım ediyor.

Platform, 31 Mayıs 2023’te XRP’nin fiyatının 0,444 dolar civarında süreç göreceğini varsayım ediyor. Bu da token için artık ile ay sonu ortasında kademeli bir düşüş piyasası hareketine işaret ediyor. İddia, XRP’nin yayınlandığı tarihteki mevcut fiyatından -%4,1 üzere çok küçük bir düşüşü yansıtıyor.

BTC Piyasası: SHIB, Bitcoin ve XRP: Mayıs Sonunda Bu Seviyelerdeyiz! 3

Fiyat açısından, XRP şu anda yavaşça yükseldiği 0.4579 bölgesinde süreç görüyor. Teknik tahliller, kritik dayanak düzeyi olarak 0,42531 dolara işaret ediyor. Bu da kripto para ünitesinin bu fiyat düzeyi civarında alım ilgisi görebileceği manasına geliyor. Bilakis, XRP için direnç düzeyi, kripto para ünitesinin kar elde etmek isteyen yatırımcıların satış baskısıyla karşı karşıya kalabileceği bir fiyat noktasını temsil eden 0,49924 dolardır. Btcpiyasasi.com olarak SEC davasının en son kararına ait tarihlere bu yazıda yer verdik.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap