SEC tarafından onaylanan tek kripto para uçuşa geçti!

SEC tarafından onaylanan tek kripto para uçuşa geçti!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: SEC tarafından onaylanan tek kripto para uçuşa geçti!

GrayscaleSEC davasının sonuçlanmasından sonra SEC’in onay vermiş olduğu tek kripto para tepeye yerleşti.

Grayscale’in SEC’e karşı olan davasında galip gelmesi, kripto paraları adeta ateşledi. Onlarca altcoin, çok büyük ölçüde yükseliş kaydetti. Ancak ortalarındaki bir isim, hepsine fark atarak birinci sıraya yerleşmeyi başardı. Şu ana kadar SEC’den onay alabilen tek kripto para Stacks (STX), son 24 saatte yüzde 17,74 artış göstererek tepeye oturdu.

Ulaş Utku Bozdoğan: SEC tarafından onaylanan tek kripto para uçuşa geçti! 1

SEC’in hezimeti Stacks’i (STX) ateşledi!

SEC yenilmiş olmasına karşın tekrardan gündeme gelen STX, çok kısa müddette yüzde 20’ye yakın bir artış sergileyerek günün en çok kıymet kazanan coin’i oldu. Son devirlerde birçok borsa ve kurumla karşıt düşen SEC, Ripple ve Grayscale’in gücüyle art plana düşmeye başladı. Son olarak Grayscale davasını kaybeden düzenleyici, kripto para piyasasına yeşil ışık yaktı.

Düzenleyici baskısı bu kadar artmışken kripto sanayisi üzerinde hakimiyeti ele almaya çalışan SEC, Grayscale zaferiyle sarsılmış oldu. Dava sonucundan evvel 26.000 dolar civarında akümüle olan BTC, haber tesiriyle birlikte direkt olarak 28.150 dolara gelerek, yüzde 8,50’ye yakın bir artış kaydetti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap