SEC davasındaki sessizlik, Ripple’a yaramıyor!

SEC davasındaki sessizlik, Ripple’a yaramıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: SEC davasındaki sessizlik, Ripple’a yaramıyor!

Bir müddettir sakin olan SEC-Ripple davası, XRP’nin gücünü giderek azaltıyor.

Yakın süreçte inanılmaz bir fiyatlama yapan XRP, SEC davasının sakinlemesiyle birlikte gücünü yitirmeye başladı. Davaya dair rastgele bir müspet haberin yansımaması, tanınan coin’deki alıcı kitlesinin yerini, satıcılara bırakmasıyla devam ediyor. Son olarak 0,646 dolar takviyesini kıran XRP, sıradaki dayanak ile direncin tam ortasında seyrediyor. XRP, bundan sonra hangi fiyat atağını yapabilir?

Ripple (XRP) grafik değerlendirmesi

0,668 dolar direncinden red yiyerek geri çekilmeye başlayan XRP, haberin yazımı prestijiyle 0,617 dolardan süreç görüyor. SEC davasındaki olayların sakinleşmesiyle gücünü kaybeden major coin, 0,646 doların üzerine atabildiği sürece, tekrar 0,668 – 0,696 – 0,73 ve 0,765 doları hedefleyebilir.

BTC’nin 28.900 doları takviye olarak koruyamaması yahut SEC’in dava tarafında öne geçen isim olması, XRP fiyatını sallamaya devam edecektir. Rastgele bir XRP düşüş senaryosunda iki fiyat noktası göze çarpıyor. Birincisi 0,582 dolar, ikincisi ise 0,557 dolar. Alt dayanağın aşağı istikametli kırılım, yükselişin başlangıç noktası olan 0,42 dolara çöküşü tetikleyebilir.

BTC Piyasası: SEC davasındaki sessizlik, Ripple’a yaramıyor! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap