Satış Başladı: Bu Altcoin Bugün Binance’de Listeleniyor!

Satış Başladı: Bu Altcoin Bugün Binance’de Listeleniyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Satış Başladı: Bu Altcoin Bugün Binance’de Listeleniyor!

Binance Launchpad’de yer alan bir altcoin projesi, son vakitlerde yatırımcıların ilgisini çekiyor. Kelam konusu altcoin için satış süreci, üç saatliğine aboneliğe açılmakta. İşte detaylar…

Binance Launchpad’deki altcoin için satış başladı

Binance Launchpad’deki Open Campus (EDU) token satışı üç saatliğine aboneliğe açılmakta. İlgilenen kullanıcılar, uygunluklarını denetim edebiliyor. Akabinde son beş günlük ortalama BNB varlıklarına nazaran BNB tokenlarını satış için sisteme ekleyebiliyor. EDU token satışı için BNB oranı, 327.2 dolarlık ortalama BNB fiyatı ile hesaplanmakta. Yani, coinin 0.05 dolarlık fiyatı için kullanıcıların 0,00015281 BNB ödemesi gerekiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Satış Başladı: Bu Altcoin Bugün Binance’de Listeleniyor! 1

Abonelik müddeti boyunca, kullanıcılar BNB tokenlerini bugün, sabah 09.00 ila 12.00 ortasında taahhüt etti.  Kullanıcılar BNB’lerini taahhüt etmeden evvel EDU Token satın alma mukavelesini imzalamalı. Her kullanıcının taahhüt edeceği azamî BNB ölçüsü, son beş günlük ortalama BNB bakiyesine nazaran değişecek.

Ancak, taahhüt için sadece kullanıcı spot cüzdanlarındaki BNB’nin kullanımda olacağını unutmamak değerlidir. BNB, Launchpool yahut BNB Vault üzere diğer hesaplarda bulunuyorsa, kullanıcıların taahhütte bulunmadan evvel bunları spot cüzdanlarına aktarmaları gerekecektir. Taahhüt sonrası sonra, BNB tokenleri kilitleniyor. Akabinde kullanıcılar son token dağıtımına kadar transfer, para çekme yahut alım satım üzere öteki fonksiyonlara erişemeyecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: Satış Başladı: Bu Altcoin Bugün Binance’de Listeleniyor! 2

15.000 dolarlık hudut var

Abonelik müddeti sona erdikten sonra, EDU token tahsisi hesaplaması başlayacak. Hesaplama süreci, toplam bir saat sürecek. Son EDU token tahsisi sonuçları bugün 13:00’te ortaya çıkacak. Bu noktada ilgili BNB ölçüsü, 60 dakika içinde esasen kilitli olan BNB ölçülerinden düşülecektir. Bundan sonra, EDU ve kalan BNB tokenlerinin her ikisi de kullanıcının spot cüzdanına geçecek.

Kullanıcı başına tahsis edecek 15.000 dolarlık (300.000 EDU yahut 45,843 BNB) bir sabit hudut olduğunu unutmamak kıymetlidir. Kullanıcıların ayrıyeten hesap doğrulamalarını tamamlamaları ve bu token satışına katılmak için uygun bir yargı bölgesinden olmaları gerekir. Belarus, Küba, İran ve Amerika Birleşik Devletleri ve bölgeleri dahil olmak üzere belli ülke yahut bölgelerden kullanıcılar, Binance Launchpad platformundaki token satışlarına katılamayacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Satış Başladı: Bu Altcoin Bugün Binance’de Listeleniyor! 3

EDU, bugün TSİ 15:00’te listeleniyor

Open Campus (EDU) akıllı kontratı BEP-20’dir. Abonelik tamamlandıktan sonra Binance, Open Campus’u (EDU) inovasyon bölgesinde listeleyecek. EDU/BTC, EDU/USDT, EDU/TUSD ve EDU/BNB süreç çiftleri için bugün, TSİ 150:00’te alım satıma açacaktır. Genel olarak, Binance Launchpad’deki Open Campus (EDU) token satışı, kullanıcıların projeye katılması ve eğitimin geleceğine yatırım yapması için bir fırsat sunmakta. Coin’in ileriki devirde nasıl hareket edeceğini ise vakit gösterecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap