“Satın Al” Çığlıkları! Bu Altcoin Ateşi Çaktı

“Satın Al” Çığlıkları! Bu Altcoin Ateşi Çaktı

Paylaş
BTC Piyasası: “Satın Al” Çığlıkları! Bu Altcoin Ateşi Çaktı

Altcoin Hedera (HBAR), çok öngörülemeyen kripto para piyasasına karşın bugün kıymetli hareketler gerçekleştiriyor. Buna nazaran fiyat grafiğinde %14’ten fazla artış kaydederek trendlere meydan okuma yeteneğini gösterdi.

Altcoin Hedera’dan değerli hareket

Hedera, başka dijital varlıkları sıklıkla etkileyen değişken şartlara karşın yerini korumakla kalmadı. Birebir vakitte istikrarlı bir esneklik de gösterdi. Altcoin HBAR, yazı yazıldığı sırada, yedi günlük vakit diliminde %15 arttı. Bu artış onu birinci 50 sıralamasında en yüksek artışı yapan kripto olarak ortaya çıkardı. 0,063 dolar süreç gören HBAR, son 24 saatte sadece %1,1’lik çok küçük bir kayıp yaşadı.

BTC Piyasası: “Satın Al” Çığlıkları! Bu Altcoin Ateşi Çaktı 1

Bitcoin ve altcoin projelerinin birçok düşüş yaşadı. Bilhassa de , son piyasa çöküşüyle daha da şiddetlenen değerli haftalık düşüşler oldu. Başka taraftan bu düşüşler göz önüne alındığında, bu artış son derece değerli. Kripto para piyasası Cuma günü büyük bir darbe aldı. Ayrıyeten bu durum geniş çaplı bir çöküşe ve 1 milyar dolardan fazla likidasyona neden oldu. Bitcoin, yalnızca birkaç saat içinde yaklaşık %10’luk süratli bir düşüş yaşadı. Buna nazaran son iki ayın en düşük düzeyi olan 25.600 dolara geriledi.

Zorlu hafta

Kasım ayında FTX kripto borsasının çöküşünden bu yana, bu hafta Bitcoin ve altcoin dünyası için kuvvetli bir haftaydı. Olay, kripto sanayisinin ne kadar iç içe geçtiğini gösteriyor. Ayrıyeten değerli bir varlıktaki bir düşüşün piyasa genelinde nasıl bir dalgalanma tesiri yaratabileceğini vurguluyor.

BTC Piyasası: “Satın Al” Çığlıkları! Bu Altcoin Ateşi Çaktı 2

Diğer taraftan Hedera’nın süreç hacminde kayda bedel bir artış görüldü. Buna nazaran gece boyunca %60 üzere şaşırtan bir oranda artarak toplamda 220.755.864 dolara ulaştı. Alım satım faaliyetlerindeki bu artış, piyasanın para ünitesi hakkındaki görüşlerinde bir değişiklik olduğunu gösteriyor. Öbür taraftan daha fazla piyasa iştiraki ve ilgisinin bir işareti.

Altcoin HBAR için parlak beklentiler

Buna ek olarak, altcoin Hedera’nın fiyat formasyonlarının teknik göstergeler ve hareketli ortalamalar kullanılarak incelenmesi, güçlü alım sinyallerinin ikna edici bir dizisini gösteriyor. Bu göstergeler dizisi, piyasa güçlerinin Hedera’nın fiyat artışını teşvik etmek için avantajlı bir formda konumlandığı fikrini destekliyor.

BTC Piyasası: “Satın Al” Çığlıkları! Bu Altcoin Ateşi Çaktı 3

Analistler, bu değerli gelişmeler ışığında altcoin Hedera’nın beklentileri konusunda yükseliş eğilimini sürdürüyor. Ağustos ayı sonuna kadar Hedera’nın fiyatının 0,065 dolar ve üstüne çıkmasını bekliyorlar. Bunun için de analistlerin optimist olmaları için sebepleri var.

Ortaklıklar ve benimsenme

Altcoin HBAR fiyat artışı, Hedera Hashgraph’a dayalı bir mikro ödeme platformu olan Dropp’un ABD Merkez Bankası tarafından işletilen FedNow anlık ödemeler sistemine entegrasyonu ile tıpkı vakte denk geldi. Fiyat artışı tıpkı vakitte Hedera’nın Validation Cloud ile iştirakini tanıtan yakın tarihli bir basın açıklamasını da takip ediyor. Entegrasyon, Ethereum Sanal Makinesi (EVM) geliştiricilerinin Hedera ağına olan ilgisini artırmayı amaçlıyor.

BTC Piyasası: “Satın Al” Çığlıkları! Bu Altcoin Ateşi Çaktı 4

Bu ortada, otomotiv dalının iki tanınmış ismi Hyundai ve Kia’dan yaklaşımlar var. Buna nazaran, Hedera ağını heyecanla benimsediler. Bu durum btcpiyasasi.com olarak baktığımızda platformun benimsenmesinde bir öbür harikulâde gelişmeye daha işaret ediyor. Otomotiv bölümünün bu ağır toplarının tedarik zincirleri boyunca karbon ayak izlerini izlemek için Hedera ağı tabanlı bir yapay zeka sistemi kullanacakları haberi, platformun beklentilerine olan itimadı ve inancı artırdı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap