“Satıcılar Sahada” Diyen Analist, DOGE İçin Bu Düzeyleri Bekliyor!

“Satıcılar Sahada” Diyen Analist, DOGE İçin Bu Düzeyleri Bekliyor!

Paylaş
BTC Piyasası: “Satıcılar Sahada” Diyen Analist, DOGE İçin Bu Düzeyleri Bekliyor!

Satıcılar piyasayı devralmaya başladığında, Dogecoin fiyatı risk altında olabilir. Kripto analisti Sarah Tran, bir konsolidasyon paterni eşliğinde DOGE fiyatının 0.091 dolara temas edebileceğini tahmin ediyor.

Dogecoin ayıları 0,091 dolara ulaşmaya hazırlanıyor

12 saatlik grafikte, Dogecoin analistleri şaşırtmaya devam ederken fiyatı simetrik bir üçgen formasyonu oluşturdu. Satış baskısı arttıkça, DOGE hakim teknik modelin alt sınırına yaklaşıyor. Genel piyasa ruh halini ölçen Arms Index’e (TRIN) göre, şu anda piyasada alıcılardan daha fazla satıcı var. Dogecoin fiyatı, grafiğindeki modelin alt sınırını 0.138 dolardan aşağı yönlü kırarsa, ayılar düşüşü 0.091 dolara derinleştirmeye çalışacak. 0.133 dolar olan %78.6 Fibonacci geri çekilme seviyesi, bu yolda kritik destek seviyesi olabilir. Günün fiyat hareketlerinde, 0.119 dolarda yeni bir destek hattı ortaya çıkabilir.

BTC Piyasası: “Satıcılar Sahada” Diyen Analist, DOGE İçin Bu Düzeyleri Bekliyor! 1

Düşüş hissi yükselmeye devam ederse, Dogecoin 0,091 dolarlık karamsar hedefe düşmeden önce 13 Nisan’ın yerel zirvesi 0,096 dolar civarında güçlü bir destek bulabilir. Boğalar alımlarını yoğunlaştırırsa, 21 on iki saatlik SMA ile çakışan 0.141 dolardaki %61.8 Fibonacci geri çekilme seviyesi yukarı yönde kritik direnç görevi görecek. 100 saatlik SMA’nın %50 geri çekilme çizgisiyle kesiştiği yerde, ek rüzgarlarla boğalar 0.151 doları hedefleyebilir. Sonuç olarak, alıcılar düşük performans dönemini tersine çevirmeye karar verse bile, analiste göre boğalar ileride birden fazla güçlü dirençle karşılaşacak.

Whale Alert’e göre DOGE artık borsalarda fazlasıyla mevcut

Kriptokoin.com olarak aktardığımız yakın tarihli analizlerde, ünlü analitik platformu Whale Alert, Dogecoin’in borsalara akışının önemli ölçüde arttığını bildirdi. Borsalara coin/token girişindeki artış tarihsel verilere göre satış baskısında bir artışa ve bunun sonucunda Doge fiyatında bir düşüş anlamına geliyor. Meme coin’i çevreleyen olumlu haberlerde, Tesla CEO ve Doge destekçisi Elon Musk, Tesla şarj istasyonunda Dogecoin ile ödeme yapılabileceğini onayladı. Bu açıklama, 19 Şubat’ta yapıldı ve Musk’un McDonald’a Dogecoin göndermeli tweet’i eşliğinde yaşanan %30’luk fiyat artışı gibi patlama neden olmadı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap