Şaşırtıcı Metrik: Bu Altcoin, Yüzmilyonlarla Bitcoin ve Ethereum’u Yendi!

Şaşırtıcı Metrik: Bu Altcoin, Yüzmilyonlarla Bitcoin ve Ethereum’u Yendi!

Paylaş
Şaşırtıcı Metrik: Bu Altcoin, Yüzmilyonlarla Bitcoin ve Ethereum’u Yendi!

Kriptokoin.com – Popüler altcoin TRON (TRX) kripto dünyasına geç girmiş olabilir, ancak son zamanlarda özellikle DApp alanında kendi adına bir isim yapmayı başardı. 18 Kasım’da, TRON Vakfı’ndan Misha Lederman, TRON’un kuruluşundan bu yana ilk kez 800 milyon işlemi aştığını açıkladı. Lederman ayrıca TRON’un bu kilometre taşını kısa bir sürede “saldırı, güvenlik ihlali veya tıkanma olmadan” başardığını gösterdi.

Popüler altcoin TRON’un işlemleri 800 milyona ulaştı ve Bitcoin, Ethereum’u yendi

TRON Vakfı’ndan Misha Lederman konuya yönelik şu açıklamayı tweetledi:

TRON piyasaya sunulduğundan bu yana 800 milyonu aştı.
1 hack değil. Güvenlik ihlali yok. Tıkanıklık yok. Bir kez değil.
Güvenli. Dürüst. Güçlü. Erişilebilir. Facebook Eylül ayından bu yana 51 bin işlem gerçekleştirdi. Belki de Facebook TRON gibi savaşta test edilmiş bir Blockchain kullanmalı.

Kaynak: Twitter

Lederman, TRON’u Libra’nın test ağı ölçümleriyle karşılaştırırken, TRON’un birkaç dakikada 51k işlemi gerçekleştirmeyi başardığını, Facebook’un projesinin ise Eylül ayından bu yana iki ay içinde yalnızca 51k işlemi gerçekleştirdiğini iddia etti. BeatzCoin CCO’su, TRON’un Bitcoin’in 475 milyon dolar olduğu bildirilen işlemlerini ve 584 milyon dolar olduğu bildirilen Ethereum işlemlerini aştığını da belirtti.

Kaynak: Twitter

TRON (TRX) Blockchain’inin önemli kilometre taşları

TRON’un On-chain verileri ayrıca, kripto paranın 14,48 milyon blok yüksekliğini aştığını ve toplam node sayısının 973’te olduğunu ortaya koydu. TRON, geçtiğimiz hafta toplam hesap sayısı 4.114.560 olan 58.989 yeni adres ekledi. TRON geçen hafta 9,63 milyon yeni işlem kaydetti. Ayrıca, TRON DApp sayısı geçen haftadan bu yana beş DApp artışıyla 628 seviyesine ulaşmayı başardı.

Aktif kullanıcı sayısının 351.300 olduğu, işlem sayısının ise 6,04 milyon olduğu kaydedildi. Ticaret hacminin ise 30,81 milyon dolar civarında olduğu belirtildi. Yukarıda belirtilen metriklerin yanı sıra, TRON’un Süper Temsilcisi (SR) programı da çeşitli borsalardan destek alarak çekiş kazanıyor. Poloniex kısa süre önce, Binance, Huobi ve Hitbtc’den sonra Tron SR’ya koşan listedeki son kişi oldu.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap