Santiment: İzleyin! Bu 6 Altcoin Balinaların Odağında!

Santiment: İzleyin! Bu 6 Altcoin Balinaların Odağında!

Paylaş
BTC Piyasası: Santiment: İzleyin! Bu 6 Altcoin Balinaların Odağında!

Kripto para piyasası bugün istikametini güneye kırdı. Önder kripto Bitcoin 28 bin dolarlık ruhsal takviyenin altına sarktı. Birçok altcoin de Bitcoin’e misal hareket etti. Bu ortamda kripto para balinalarının odağında 6 altcoin var.

Santiment: Ayı piyasasına karşın ADA balina sayısı zirvede!

Blockchain tahlil platformu Santiment, dingin bir kripto piyasasına karşın derin cepli yatırımcılarının hareketlerini takip ediyor. Santiment, balinaların büyük ölçülerde Cardano (ADA) biriktirdiğini söylüyor. Tahlil platformu, 100.000 yahut daha fazla ADA tokenı tutan cüzdan sayısının 25.294’e yükseldiğini kaydediyor. Ayrıyeten, bunun Nisan 2022’den bu yana görülmeyen bir ölçü olduğunu belirtiyor.

Bu ortada Cardano, dört ay evvel 2023 doruğuna ulaştı. Bununla birlikte, Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzer, o vakitten bu yana yaklaşık %35 düşüş gösterdi. Santiment, balina ve köpekbalığı cüzdanlarındaki bu artışın, Cardano’ya yönelik olumsuz trader hassaslığına karşın gerçekleştiğini belirtiyor. ADA, son 24 saatte %0,76 düşüşle yazı sırasında 0,2735 dolardan süreç görüyor.

BTC Piyasası: Santiment: İzleyin! Bu 6 Altcoin Balinaların Odağında! 1Kaynak: Santiment

Bu altcoin projelerinin ticaret hacmi dikkatleri çekiyor

Santiment, başka altcoin projelerinin de beklenmedik ticaret hacmi artışları yaşadığına dikkat çekiyor. Bu bağlamda tahlil platformu, şu açıklamayı yapıyor:

Pompalar pek çok kişinin en az beklediği yerden gelmeye devam ediyor. Bitcoin haftaya başlamak için 30.000 doların üzerine çıkarken, Solana (SOL), Pepe (PEPE), Shiba Inu (SHIB) ve HarryPotterObamaSonic10Inu (BITCOIN) üzere varlıklar yükseliyor. Her bir altcoin projesinin hacmini buradan takip etmeniz mümkün.

BTC Piyasası: Santiment: İzleyin! Bu 6 Altcoin Balinaların Odağında! 2Kaynak: Santiment

Geliştirme faaliyetlerinde önder tablosu

Santiment ayrıyeten Blockchain projelerindeki GitHub geliştirme faaliyetlerini de takip ediyor. Tahlil platformu, Blockchain oracle ağı Chainlink’in (LINK) birinci beşe nasıl tekrar girdiğini vurguluyor. Bu doğrultuda Santiment, şu listeyi paylaşıyor:

Son 30 gün içinde geliştirme faaliyetlerine nazaran birinci 10 altcoin projesi: Polkadot (DOT), Kusama Network (KSM), Cardano (ADA), Hedera (HBAR), Chainlink (LINK), Internet Computer (ICP), Status (SNT), Aptos (APT), Vega Protocol (VEGA) ve Cosmos (ATOM).

BTC Piyasası: Santiment: İzleyin! Bu 6 Altcoin Balinaların Odağında! 3Kaynak: Santiment

Yaklaşık beş trilyon SHIB hareket halinde

Büyük kripto süreçlerini takip eden tanınan Blockchain izleme hizmeti Whale Alert, hareket halindeki devasa bir SHIB yığınını tespit etti. Süreç, yaklaşık beş trilyon altcoin içiriyordu. Ayrıyeten alıcı cüzdan bu transferden evvel büsbütün boştu. Bu nedenle yeni bir Shiba Inu balinasının kripto pazarına girdiği söylemek mümkün. Transferin muazzam boyutuna bakılırsa bir diğer seçenek de, bir kripto borsasının kripto varlıklarını tekrar karıştırması ve büyük ölçüde SHIB’i kısa müddet evvel oluşturulan yeni bir cüzdana taşıması.

Bu ortada Santiment, geçtiğimiz hafta SHIB balinalarının faaliyetlerinde etkileyici bir artış tespit etti. Balinalar, hafif bir yükselişin akabinde fiyatın geri çekilmesiyle büyük ölçülerde SHIB almaya başladılar. Böylelikle indirimli fiyatları lehlerine çevirmeye çalıştılar.

Balina, bu altcoin için SHIB ve BONE’u terk ediyor

Bu ortada, bir öbür balina da SHIB ve BONE tokenlerinin tamamını elden çıkardı. Lakin balina, bir öteki tanınan meme coin’i olan PEPE’yi satın aldı. Analitik platformu Lookonchain’e nazaran, bahse bahis balina tüm SHIB ve BONE’larını terk etti. Akabinde, 1,28 milyon dolar bedelinde 1,07 trilyonluk büyük bir PEPE çantası satın aldı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap