Santiment, Gözleri Bu 7 Altcoin’e Çevirdi: Büyük Artışlar Olabilir!

Santiment, Gözleri Bu 7 Altcoin’e Çevirdi: Büyük Artışlar Olabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment, Gözleri Bu 7 Altcoin’e Çevirdi: Büyük Artışlar Olabilir!

2022’de kripto para alanı, henüz ciddi bir yükseliş yaşamadı. Bu arada, birkaç altcoin, kaldıraçlı pozisyonlarda bir artışa tanık oldu. Bunu takiben traderlar, daha hızlı ve daha sağlıklı getiriler için radarlarını yetenekli alternatifler üzerine kurdular. Bir kripto para veri platformu ise bazı altcoin’lerin daha çok yükseliş yaşayabileceğini iddia ediyor. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Santiment, bu altcoin projelerinin yükselebileceğini iddia ediyor

Popüler bir kripto para veri kaynağı olan Santiment’e göre, şu anda farklı kripto paralarda kaldıraçlı kısa (short) pozisyonlarda kayda değer bir artış var. Firma; Ankr (ANKR), Nem (XEM), SIA, Monero (XMR), Axie Infinity (AXS), Digibyte (DGB) ve Binance Coin (BNB) gibi altcoin’ler için ortalama borsa fonlama oranlarının negatif olduğunu belirtiyor. Santiment’e göre, short pozisyonlar tasfiye edilirse büyük fiyat artışlarına yol açabilir. Uzmanlara göre XMR, AXS ve BNB gibi kripto paralar sağlam temellere sahiptir ve bir değil birçok nedenden dolayı tercih edilebilir varlıklardır.

https://twitter.com/santimentfeed/status/1483523303025229825

Bu altcoin’lerin bazılarında yaşanan gelişmelere bakılırsa, örneğin Monero kısa süre önce bir kripto para borsası olan Crypton’da listelendi. Öte yandan Axie Infinity, metaverse dünyasının öncü varlıklarından biri oldu ve P2E alanında öne çıkmasını sağladı. Axie Infinity, son zamanlarda Twitter’da en çok bahsedilen ilk 10 NFT projesi arasında yer aldı. Platformun sosyal hacimleri ve etkileşimleri yükseliyor. Son olarak Binance’in kripto parası BNB’de, protokolün geliştiricileri daha önce mevcut üç aylık coin yakım mekanizmasının yerini alacak otomatik yakım mekanizmasını duyurmuştu.  Ek olarak, yakın zamanda yapılan bir duyuru Binance’in Certik ağ yükseltmesini destekleyeceğini doğruluyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap