Santiment: Bu Altcoin Umut Verici! Şaşırtabilir

Santiment: Bu Altcoin Umut Verici! Şaşırtabilir

Paylaş
BTC Piyasası: Santiment: Bu Altcoin Umut Verici! Şaşırtabilir

Yakından takip edilen Blockchain tahlil firması Santiment, yeni bir raporda piyasa fiyatları ve on-chain aktivitenin bağına değindi. Özel bir altcoin, fiyat düşüşüne karşın ağ aktivitesinde büyük bir patlama yaşıyor.

“Bu altcoin hala umur verici”, ancak…

Güncel Santiment dataları, Cardano (ADA) için gözden kaçan yeşil sinyalleri ortaya çıkardı. Rapora nazaran altcoin, Ocak ayından bu yana süren fiyat düşüşüne karşın on-chain süreçlerde patlama yaşıyor. Santiment, süreç boyunca Cardano ağının aktivitesinin %1,700 arttığını bildirdi. Analistlere nazaran bu ivme fiyat yükselişi için uygun bir yer hazırlıyor. Ancak, ADA’nın yeşil günler için daha fazlasına gereksinimi var:

Cardano, Nisan mahallî doruğuna kıyasla bastırılmış piyasa bedeline karşın hala on-chain süreç hacminde artış görüyor. Yarar, rastgele bir sıçramada kıymetli bir rol oynar ve bu, kâfi ADA toplumsal hakimiyetiyle birleştiğinde hala umut vericidir.

BTC Piyasası: Santiment: Bu Altcoin Umut Verici! Şaşırtabilir 1

ADA fiyatı şu anda 0.2581 dolardan süreç görüyor. Son 24 saat içinde %0,75 seviyesinde üst istikamette hareket etti. Bu esnada, BTC ve ETH dahil birden fazla büyük kripto para ünitesi yatay hareket ediyordu. ADA’ya benzeri halde Santiment, öteki bir altcoin içinde boğa hareketleri görüyor.

Ethereum’da ADA’ya eşlik edebilir

On-chain datalar Cardano ağında olduğu üzere Ethereum’un da gelişimini sürdürdüğünü gösteriyor. Raporlara nazaran Ethereum, tek bir günde 467.000 yeni cüzdanla yeni bir kilometre taşına ulaştı. Santiment analistleri ETH hakkında şunları söylüyor:

Ethereum’un ağı, tek bir günde 467.000 eşsiz adres etkileşimini aştı; bu, [Bitcoin] ETF (borsa yatırım fonu) duyurularının 16 Haziran’da artmaya başlamasından bu yana en yüksek sayı oldu. Faydadaki artışlar çoklukla ETH ve başka altcoin’lerin pahasının artması için ortak bir gerekliliktir.

BTC Piyasası: Santiment: Bu Altcoin Umut Verici! Şaşırtabilir 2

ETH fiyatı şu anda 1,633.75 dolardan süreç görüyor. Başkan altcoin bugün piyasadaki hareketlere bağlı kaldı. Son 24 saate nazaran %0,5 seviyesinde yatay hareketti. Ama haftalık kaybı %5’i aşıyor. Btcpiyasasi.com olarak fiyatlar üzerinde tesirli olan bir balinanın bugün tekrar etkin hale geldiğini aktardık. Önder altcoin şimdi son satın alımlara reaksiyon göstermedi.

Sadece ADA ve ETH değil, Santiment bu 2 altcoin içinde umutlu

Santiment daha evvel, Ripple Lab’in ödeme platformuyla bağlı token olan XRP’nin de yüksek ağ aktifliği gördüğünü ve Eylül ayına 1 Şubat’tan bu yana gördüğü en yüksek on-chain hacimle başladığını vurgulamıştı. Firma ayrıyeten XRP ekosisteminin geliştirme faaliyetlerinde kıymetli bir artış yaşadığını söyledi:

XRP aya başlamak için büyük yarar artışları görüyor. On-chain süreç hacminde (4,8 milyar XRP) ve dolanımda (2,03 milyar XRP) günümüzün dönüm noktası yüksek düzeylerine ek olarak, kriptodaki 5. en büyük coin için geliştirme faaliyeti de büyük artış gösteriyor.

BTC Piyasası: Santiment: Bu Altcoin Umut Verici! Şaşırtabilir 3

XRP fiyatı da şu anda yavaşça düşüş gösteriyor. Geçen haftaya nazaran %5’in üzerinde kıymet kaybetti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap