Santiment, Bu Altcoin İçin Daha Parlak Bir Geleceğe İşaret Ediyor!

Santiment, Bu Altcoin İçin Daha Parlak Bir Geleceğe İşaret Ediyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment, Bu Altcoin İçin Daha Parlak Bir Geleceğe İşaret Ediyor!

Stellar’ın XLM’si etkileyici artışıyla bugün manşetleri süslüyor. Bu artış, altcoin projesini en güzel performans gösteren öteki birçok kripto paradan ayırıyor. Ayrıyeten, kripto topluluğu içinde kaşları kaldırıyor.

Altcoin fiyatı büyük duyuru ve açığa satış ortasında yükseldi!

Yeni süreç haftası başlarken, Stellar (XLM) göze çarpan bir varlık olarak ortaya çıkıyor. Bu ayın başlarında Stellar, 12 Eylül’de yapılması planlanan “büyük bir açıklamayı” ima ederek heyecanı artırdı. Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere altcoin projesi, şifreli bir toplumsal medya iletisi paylaştı. Bu bağlamda, “Hepimizi heyecanlandıran bir değişiklik için hazırlanın. Tetikte olun.” biçiminde paylaşım yaptı. Bu da pek çok kişiyi merakta ve spekülasyonda bıraktı.

Bu duyurunun yanı sıra Santiment, XLM’nin kalabalık tarafından daima olarak açığa satılan bir varlık olduğunu vurguluyor. Bu nedenle, devam eden likidasyonlar varlığın fiyatını üst çekerek bir büyüme katalizörü sunabilir. Bu atak, piyasanın Stellar’a ve yaklaşan duyuruya karşı artan ilgisine yeni bir katman daha ekliyor. Altcoin, bugün etkileyici bir biçimde yükseldi. Gün içinde %10’luk kayda bedel bir artış gördü. Toplam piyasa kıymeti 3,4 milyar dolar olan Stellar, kripto para hiyerarşisinde 20. sırada yer alıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment, Bu Altcoin İçin Daha Parlak Bir Geleceğe İşaret Ediyor! 1

Santiment: Bu gelişmelerin XLM fiyatını yükseltmesi mümkün

Kripto paraların son derece dinamik dünyasında XLM şu anda son 24 saatteki toplam yarar açısından üçüncü sırada yer alıyor. Sadece %15’lik kayda kıymet bir artışla Rocket Pool’un (RPL) ve %13’lük değerli bir çıkarla Synthetix’in (SNX) gerisinde kalıyor. XLM’nin son periyottaki yükselişi piyasa gözlemcileri ve analistler ortasında dikkat çekiyor. Bilhassa, bu dijital varlık daima olarak düşüş eğilimi ve kripto topluluğundan gelen açığa satış baskısıyla karşı karşıya kaldı.

Bununla birlikte, piyasadaki likidasyonların XLM fiyatındaki artışa katkıda bulunabileceğine dair göstergeler var. Bu bağlamda Santiment, “Stellar, küçük kırılma potansiyeli gösteren dikkate kıymet bir altcoin. XLM, kalabalık tarafından daima olarak short’lanıyor. Böylelikle, likidasyonların fiyatı yükseltmesi mümkün.” Santiment ayrıyeten TON (TON), Monero (XMR) ve ARBITRUM (ARB) üzere öbür kripto paraların da dikkatle takip edilmesini öneriyor. Bu altcoin projelerinin muhtemelen yakın gelecekte benzeri bir çıkış potansiyeli sergileyeceğini iddia ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment, Bu Altcoin İçin Daha Parlak Bir Geleceğe İşaret Ediyor! 2XLM ivme kazanıyor. Kaynak: Santiment

Altcoin fiyat analizi

Kripto analisti Jordan Major, XLM’in teknik fotoğrafını pahalandırıyor. Stellar’ın son devirdeki performansı, kayda bedel bir kırılmanın eşiğinde olabileceğini gösteriyor. Şu anda XLM, 0,11309 dolarlık bir takviye düzeyi ile 0,12926 dolarlık bir direnç düzeyi ortasında seyrediyor. 0,11309 dolarlık takviye düzeyi XLM için kritik bir eşik vazifesi görüyor. 0,11309 dolar takviye düzeyini yakından izleyen yatırımcılar, altcoin fiyatının bu düzeyden sıçradığına dair işaretleri izleyecekler.

XLM bu takviyenin üzerinde başarılı bir biçimde tutunursa, potansiyel bir yükseliş eğilimine yahut bir konsolidasyon etabına işaret edebilir. Fakat, XLM bu dayanak düzeyini aşarsa, ek satış baskısıyla müsabakası mümkün. Ayrıyeten, potansiyel olarak daha fazla düşüşe yol açması mümkün. Bilakis, 0,12926 dolar direnç düzeyi, tarihi olarak XLM’nin üst istikametli fiyat hareketi için bir bariyer misyonu gören değerli bir fiyat noktasıdır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment, Bu Altcoin İçin Daha Parlak Bir Geleceğe İşaret Ediyor! 3

0,12926 dolar direnç düzeyini aşmak XLM için değerli bir muvaffakiyet olacaktır. Bunun, piyasada yükseliş eğilimi olduğuna işaret etmesi mümkün. Ayrıyeten, potansiyel olarak fiyatların daha da kıymet kazanmasının önünü açması mümkün. Bununla birlikte, direnç düzeylerini aşması muhtemelen güç olacak. Zira bu, çoklukla değerli ölçüde alım hacmi ve olumlu piyasa hassaslığı gerektiriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap