Santiment Bu 4 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Tabana Vurdular!

Santiment Bu 4 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Tabana Vurdular!

Paylaş
BTC Piyasası: Santiment Bu 4 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Tabana Vurdular!

Santiment’teki analistler, yaptıkları çalışmaların sonucunda 4 altcoin projesinin aşırı satılmış ve dibe yakın olduğunu ve önümüzdeki haftalarda yükselişe geçmek için hazırlandıklarını söylüyor. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Santiment, dibe vurmuş ve yükselmeye hazır altcoin projelerini belirledi

Santiment, Cardano (ADA), Polygon (MATIC), Crypto.com Coin (CRO) ve Chainlink (LINK) için işlem hacmini, yüksek piyasa değerini ve şu anda düşük getirilere karşılık gelen aktif adresleri hesaba katan güçlü ve aşırı satılmış bir eleme aracı sunuyor.

Varlıklar çoğunlukla Salı günü değiştiğinden, taramamıza göre ADA, MATIC, CRO ve LINK gibi altcoin projeleri özellikle aşırı satılmış görünüyor. Ağlarda düşük getiri ile birlikte yüksek piyasa sınırlarını, işlem hacmini ve aktif adresleri hesaba katıyoruz.

Altta yatan mantık, temel faktörler ile mevcut piyasa durumu arasındaki yüksek dengesizliğin, bu kripto varlıklarının şu anda düşük değerde olduğunu ve fiyatların önümüzdeki haftalarda daha fazla büyümeye hazır göründüğünü göstermesi. Bu metodolojiyi mevcut piyasa durumuna uygulayarak, Santiment uzmanları aşağıdaki aşırı satılan (düşük değerli) altcoin projelerini belirledi: Cardano (ADA), Polygon (MATIC), Crypto.com Coin (CRO) ve Chainlink (LINK).

Bu altcoin’ler, model tarafından teorik olarak beklenen seviyeden fiyat değişimi açısından çift haneli yüzdeler gösteriyor. Cardano ve Polygon’un yüksek değerlemesi, onları ana satın alma hedefleri haline getiriyor. Analistlere göre, kripto piyasası toparlanmaya devam ederse, ADA ve MATIC fiyatları daha yüksek oranlarda artabilir. Santiment’in metodolojisini desteklemek ve boğa ve ayı modellerini belirlemek için teknik analiz kullanılabilir. Bu nedenle, Strong ve Oversold Screener’a göre Cardano ve Polygon, fiyat artışı nedeniyle ‘aşırı satım’ alanından çıkabilir. Crypto.com Coin ve Chainlink benzer bir dinamiğe sahip, ancak daha düşük fiyat akışı oranlarına sahip olabilirler.

BTC Piyasası: Santiment Bu 4 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Tabana Vurdular! 1

Kripto piyasasına genel bir bakış

Kripto piyasası, Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimlerinin fiyatlarındaki azalan dalgalanma ile istikrar aşamasına girerken; traderlar, düşüş çemberinden çıkma şansının daha yüksek olduğunu düşündükleri token’leri aşılama eğiliminde.

Kripto analisti Dmytro Kharkov’a göre temel ve teknik faktörler arasındaki boşluk farklı unsurlar tarafından yönlendiriliyor. Analist, Santiment’in analizini, potansiyel yükseliş açısından kripto para birimleri arasında ayrım yapmak için makul buluyor. Analiste göre tarihsel veriler, bu stratejinin ortalama kripto piyasası getirilerini aşmadaki doğruluğunu onaylıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap