Santiment: Bitcoin Düşerken Balinalar Bu 4 Coine Saldırdı!

Santiment: Bitcoin Düşerken Balinalar Bu 4 Coine Saldırdı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment: Bitcoin Düşerken Balinalar Bu 4 Coine Saldırdı!

Bitcoin ve altcoin projeleri süreksiz bir geri çekilme yaşıyor. Başka taraftan, Santiment’in bilgileri muhakkak altcoinlerde artan balina aktivitesini vurguluyor. Ayrıyeten, piyasanın geri çekilmesi sırasında potansiyel stratejik birikime işaret ediyor. Ayrıntılara bakalım.

Altcoin balinaları piyasadaki düzelmenin ortasında fırsat yakaladı

Kripto para piyasası yakın vakitte Bitcoin’in 29.000 doların altına düşmesi ve altcoin dünyasının %2 ila %5’lik düşüşlerle karşı karşıya kalmasıyla karakterize edilen hafif bir gerilemeye şahit oluyor. Öbür taraftan Santiment’in görüşleri zıt bir eğilimi ortaya koyuyor. Bilhassa, kimi altcoin projeleri bu piyasa düzeltmesi sırasında artan balina aktivitesini çekiyor.

Piyasadaki geri çekilmenin ortasında Santiment, kayda paha balina ilgisine yol açan dört altcoin belirledi. Bunlar, Shiba Inu (SHIB), XRP, Sandbox (SAND) ve Pancake (CAKE) halinde. Bu altcoinler fiyat dalgalanmaları yaşadı. Öbür taraftan  balinalar konum biriktirmek için bu düşüşlerden yararlanıyor üzere görünüyor.

Shiba Inu (SHIB) ve SAND balina ilgisi

Santiment, Shiba Inu‘yu öne çıkarıyor. Bilhassa 1 milyon dolar yahut daha yüksek aralıkta kıymetli ölçüler içeren süreçlerde bir artış gözlemliyor. Ağustos ayının başlarında büyük ilgi gören kıymetli meme coinlerden biri olanaltcoin  SHIB’in fiyat düşüşü, değerli balina süreçleriyle birebir vakte denk geldi. Öteki taraftan bu da fiyat dalgalanmasının ortasında stratejik hareketler yapıldığını gösteriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment: Bitcoin Düşerken Balinalar Bu 4 Coine Saldırdı! 1

SAND, son aylarda öteki altcoinlere kıyasla daha bariz düşüşler yaşamasına karşın beklenmedik bir dönüş yaptı. Santiment, balina süreçlerinde 100.000 doları aşan değerli bir artış olduğunu vurguluyor. Ayrıyeten muhtemelen bu piyasa kademesinde SAND tokenlerini biriktirmeye olan ilginin yenilendiğini belirtiyor.

Altcoin XRP ve CAKE ticareti

SEC’in dava kararının akabinde ehemmiyet kazanan XRP, fiyat dalgalanmaları yaşıyor. Santiment, fiyatın doruktan düşmesine karşın balina aktivitesinde bir canlanma olduğunu belirtiyor. Başka taraftan altcoin XRP için potansiyel bir birikim etabına işaret ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment: Bitcoin Düşerken Balinalar Bu 4 Coine Saldırdı! 2

Pancake Swap, 2021 kripto boğa koşusu sonrasında azalan ilgiyle karşı karşıya kalıyor. Buna nazaran yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Santiment’in dataları, 100.000 doları aşan süreçleri içeren balina ticaretinde son vakitlerde bir artış olduğuna işaret ediyor. Öteki taraftan CAKE’i iki haftanın en yüksek düzeyine çıkardığını gösteriyor.

Belirsizliğin ortasında piyasa öngörüleri

Piyasadaki dalgalanmanın ortasında bu altcoinlerin balinalar tarafından stratejik olarak biriktirilmesi, kripto alanındaki karmaşık dinamiklerin altını çiziyor. Bitcoin’in fiyatı ve altcoinler süreksiz gerilemeler yaşadıkça, balinaların muhakkak altcoinlerde konum biriktirme fırsatını yakalaması kelam konusu. Başka taraftan potansiyel olarak gelecekteki fiyat rallileri için kendilerini konumlandırması da yorumlar ortasında yer alıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment: Bitcoin Düşerken Balinalar Bu 4 Coine Saldırdı! 3

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Santiment’in görüşleri, piyasa düzeltmeleri sırasında balinaların stratejik atılımlarına bir bakış sunuyor. Altcoinler fiyat düşüşleri yaşarken SHIB, XRP, SAND ve CAKE üzere belli tokenlerde balina hareketleri var.  Bu durum balinalar ortasında piyasanın iniş çıkışlarından faydalanmaya yönelik stratejik bir niyet olduğunu gösteriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap