Santiment: Balinalar, Perde Ardında Bu Altcoin’den Stokluyor!

Santiment: Balinalar, Perde Ardında Bu Altcoin’den Stokluyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment: Balinalar, Perde Ardında Bu Altcoin’den Stokluyor!

Santimente‘e göre, büyük Cardano (ADA) sahipleri sadece 10 günde stoklarını iki kattan fazla artırdı. Kripto analitik firması Santiment, popüler altcoin projesi Cardano (ADA) için perde arkasında gelişen bazı radar altı yükseliş temelleri olduğunu söylüyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment: Balinalar, Perde Ardında Bu Altcoin’den Stokluyor! 1

Bu altcoin projesinden stoklanıyor

Firmaya göre, derin cepli Cardano sahipleri, ADA 1 dolar işaretinin yakınında işlem görürken yatırımlarını aniden ikiye katladı ve yığınlarına %113’ün üzerinde daha fazla kripto para ekledi. Cardano’nun fiyatı, birçok altcoin gibi, son 10 gün içinde -%34 oranında düştü. Bununla birlikte, 10.000 ila 1 milyon dolar arasında ADA tutan büyük adresler, 17 Ocak’taki düşüşten bu yana kolektif çantalarında %113 daha fazla paya sahip ve token olarak 53,6 milyon dolar biriktiriyor. Santiment, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlığının aktif adreslerde sabit bir yükseliş trendi sürdürdüğünü söyledi. Santimet şöyle diyor:

Ethereum, haftayı bitirmek için 2.550 dolar seviyesini geri kazandı. Bitcoin haftayı kendi başına güzel bir baskıyla bitiriyor. ETH‘nin aktif adresi sabit kalırken, piyasa değerine göre ilk iki kripto varlığı, fayda artmaya devam ederse sabit fiyatları korumalıdır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment: Balinalar, Perde Ardında Bu Altcoin’den Stokluyor! 2

Santiment ayrıca merkezi olmayan oracle platformu Chainlink’i (LINK) inceliyor. Firma, zayıf LINK sahiplerinin yakın zamanda yapılan piyasa düzeltmesi sırasında dışarı atıldığını ve FUD’nin (korku, belirsizlik ve şüphe) muhtemelen zirveye ulaştığını söylüyor. Santiment diyor ki:

Chainlink’in fiyatı 10 Ocak ile 24 Ocak arasında yarıya indirildi. Kalabalık, tahmin edilebileceği gibi, popüler Ethereum tabanlı varlığa karşı oldukça olumsuz oldu. Bugün, FUD’nin zirvede görünmesiyle birlikte, LINK son dört saatte mütevazı bir +%7’lik bir toparlanma kaydetti.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap