Santiment Açıkladı: Bu Altcoinler Alım Fırsatı Bölgesinde!

Santiment Açıkladı: Bu Altcoinler Alım Fırsatı Bölgesinde!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment Açıkladı: Bu Altcoinler Alım Fırsatı Bölgesinde!

Blockchain istihbarat başkanı Santiment bugün attığı bir tweet ile altcoinler konusunda beklentileri paylaştı.  Çeşitli kripto para ünitelerinin piyasa bedellerinde kıymetli düşüşler olduğunu ortaya koydu. Bu vahim haberin yanı sıra firma, mevcut getirileri matematiksel olarak tarihi bir fırsat bölgesinde ikamet etmek olarak tanımlayarak piyasadaki eşsiz bir fırsatı da aydınlattı.

Santiment, altcoinler için fırsat öngörüyor

Santiment, bugün erken saatlerde yaptığı çarpıcı bir duyuruda, çok sayıda kripto para ünitesinin piyasa kıymetlerinin geçtiğimiz hafta boyunca değerli düşüşler yaşadığını açıkladı. Tweet, traderlar ortasında keskin bir bölünmeyi tasvir ediyor. Çünkü kimileri süratli bir toparlanma için optimistlik tabir ederken, öbürleri piyasada daha fazla fiyat düşüşüne hazırlanıyor. Traderlar ortasında piyasanın önümüzdeki haftaki gidişatına ait fikir birliği olmamasına karşın Santiment, kripto para getirilerinin matematiksel olarak tarihi bir fırsat bölgesinde konumlandığına dair bilgiler verdi. Ayrıyeten, şirketin bilgileri, altcoinlerin son piyasa kaosu nedeniyle düşük pahalanmadan muzdarip olduğunu vurguladı.

CoinMarketCap bilgileri, global kripto para piyasasının toplam pahasının şu anda kestirimi 1,05 trilyon dolar olduğunu gösteriyor. Bu kıymet son 24 saat içinde %1,25’lik bir düşüşü yansıttı. Kıymet düşüşüyle birlikte kripto para piyasası da 24 saatlik süreç hacminde %41,56’lık şaşırtan bir düşüş bildirdi. Çoklukla TOTAL olarak isimlendirilen kolektif kripto para piyasası bedeli, son 48 saat içinde 1,08 trilyon dolarlık kritik dayanak düzeyini aştı. Sonuç olarak TOTAL, çok değerli 1 trilyon dolar düzeyinin altına inme tehdidiyle karşı karşıya. Bu düşüş eğilimi devam ederse, önümüzdeki hafta bir sonraki kıymetli takviye düzeyi olan 971,78 milyar dolar test edilebilir.

Coinlerin toplam kripto para bedeli neye işaret ediyor?

Bununla birlikte, TOTAL’in günlük grafiğinden bir optimistlik ışığı doğuyor ve bu da kripto para ünitelerinin şu anda Bollinger Bantları (BBANDS) göstergesinin alt aralığının altında süreç gördüğünü gösteriyor. Bu durum, önümüzdeki günlerde teknik gösterge aralığında bir toparlanma potansiyeli olduğunu gösteriyor. Bu optimist bakış açısı, TOTAL’in son iki süreç gününde daha yüksek düşük düzeyler gösteren son performansı ile güçlendirilmiştir. Bu eğilimin devam etmesi ve bugün yeni bir yüksek taban düzeyinin oluşması halinde, piyasa 1,08 trilyon dolar düzeyine yanlışsız bir toparlanma seyahatine çıkabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Santiment Açıkladı: Bu Altcoinler Alım Fırsatı Bölgesinde! 1

Bununla birlikte, TOTAL’in bugünkü süreç seansı sırasında 1,012 trilyon doların altına düşmesi halinde yükseliş varsayımı çökebilir. Bu türlü bir gelişme potansiyel olarak kripto para piyasasının bedelinin daha evvel belirtilen 971,78 milyar dolarlık dayanak düzeyine düşmesine yol açacaktır. Belirsizlik kripto para dünyasını tesiri altına almaya devam ederken, yatırımcılar ve traderlar da kripto varlıkların evrimleştiği bir ortamda gerçek kararlar verebilmek için bu dalgalanmaları yakından izlemeye devam ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap