Robinhood’un Bu Altcoin Zulası PEPE Coin’den Etkilenmedi!

Robinhood’un Bu Altcoin Zulası PEPE Coin’den Etkilenmedi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Robinhood’un Bu Altcoin Zulası PEPE Coin’den Etkilenmedi!

Son datalar, Robinhood müşterilerinin DOGE’larını sıkı tutmaya devam ettiklerini gösteriyor. Ayrıyeten, yeni bir meme coin olan PEPE Coin’in son zamanlardaki ani başarısına karşın altcoin’i satmadıklarını belirtiyor.

Robinhood’un DOGE zulası sağlam duruyor!

Önceki kuşak meme kripto para ünitelerinin tersine PEPE, Shiba Inu köpeklerinden ve onlara dayanan memlerden değil, Kurbağa Pepe hakkındaki memlerden ilham aldı. DogeWhaleAlert kripto takip hesabı, Robinhood müşterilerinin DOGE’larını tutmaya devam ettiklerini gösteriyor. Robinhood’un müşterileri ismine cüzdanlarında tuttuğu DOGE ölçüsü şu anda 33.562.118.525 DOGE. Bu, USD karşılığı olarak 2.642.446.278 dolar. Ayrıyeten, sirkülasyondaki tüm DOGE arzının %24,11’ini oluşturuyor.

PEPE çılgınca popülerleşiyor

PEPE’yi, Nisan ayında anonim bir geliştirici takımı piyasaya sürüdü. Meme coin’inin bir latifenin ötesinde mevcut durumda hiçbir yararı yok. Bununla birlikte, Huobi ve OKX de dahil olmak üzere birçok kripto borsası listeledi. Bu yüzden için son vakitlerde büyük bir popülerlik elde etti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Robinhood’un Bu Altcoin Zulası PEPE Coin’den Etkilenmedi! 1

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, Cuma günü Binance, gelecek vaat eden yeni coin’lerin eklendiği bir kısım olan Innovation Zone’a PEPE ve FLOKI’yi ekleyeceğini duyurdu. SHIB kısa bir müddet evvel Binance tarafından buradan olağan bir ticaret platformuna taşındı. Lakin, listeleme duyurulduktan sonra Binance, teknik bir aksaklık nedeniyle PEPE ve FLOKI para yatırma süreçlerini ansızın askıya aldı. Öte yandan, süreçler birkaç saat sonra yine başlatıldı.

Geçtiğimiz hafta boyunca PEPE, hayli yüksek ve şaşırtan fiyat artışları gösterdi. CoinMarketCap bilgilerine nazaran, bu yazının yazıldığı sırada Kurbağa temalı meme coin 0,000002586 dolardan el değiştiriyor. Bu da Pepe’yi Dogecoin’den sonra piyasa kıymeti açısından en büyük ikinci köpek kriptosu olan Shiba Inu’dan daha değerli bir meme coin haline getiriyyor. SHIB 0,000009656 dolardan süreç görerek 15. sırada yer alırken, PEPE CoinMarketCap’te 45. sırada yer alıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Robinhood’un Bu Altcoin Zulası PEPE Coin’den Etkilenmedi! 2

Balinalar PEPE’nin peşine düşüyor, SHIB ve NFT’leri satıyor

Balinalar ve “Akıllı Para” cüzdanları, yeni moda kripto parayı satın almak için boyunlarını kırıyorlar. Bir balina2021 yılında sırf 224.000 dolar karşılığında birkaç yüz SHIB satın aldı. Ve bu süreçten 3,84 milyon dolar kazandı. İşte bu balina, 6 milyar SHIB’i 325 milyar PEPE ile takas etmek için ivedi etti.

Bugün erken saatlerde, DOGE, SHIB, FLOKI ve artık de PEPE üzere meme kriptolarının sesli bir destekçisi olan kripto para ünitesi etkileyicisi David Gokhshtein, birçok kişinin PEPE’yi kapmak için NFT’lerini düşük fiyatlardan sattığını tweetledi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap