Ripple’daki (XRP) vadeli süreçler rekor kırdı!

Ripple’daki (XRP) vadeli süreçler rekor kırdı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple’daki (XRP) vadeli süreçler rekor kırdı!

Ripple (XRP) tarafındaki vadeli süreçlerdeki açık faiz, son 24 saat içinde 1,1 milyar doları aşarak, rekor düzeye ulaştı.

XRP vadeli süreçlerindeki açık durum, son 24 saatte 1,1 milyar doların üzerine çıkarak geçen haftaki rekor düzey olan 1 milyar doları aştı ve yıl içersindeki yeni rekora imza attı. Bilgilere nazaran, büyük kripto para üniteleri değişmeden kalırken, XRP fiyatı ikinci yüzde 6’ya kadar yükseliş sergiledi. Altcoin’lerdeki sakinliğe karşın, XRP cephesindeki volatilite, vadeli süreçlerdeki rekoru beraberinde getirdi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple’daki (XRP) vadeli süreçler rekor kırdı! 1

XRP, tasfiye datalarında BTC’ye baş tutuyor

Son 12 saate 5,25 milyon dolarlık BTC tasfiye edilirken, XRP’de ise 4,79 milyon dolarlık tasfiye süreci gerçekleşti. Son 24 saate bakıldığında toplamda 63,82 milyon dolarlık likidasyon sağlandı. Tek süreçte en çok tasfiye edilen bedel ise 882.000 dolar ile Binance’teki BTC/USDT paritesi oldu.

Borsalardaki bilgileri ele aldığımızda ise son 12 saatte çok likidasyon, Binance’te 2,08 milyon dolar ile sağlanmış. Borsaki tasfiye edilen süreçlerin yüzde 63,59’luk kısmını short taraflı süreçler oluşturuyor. Dikkat alımlı bilgiler ise, Huobi ve Bitmex borsasından geldi. Huobi’de tasfiye edilen süreçlerin yüzde 78,87 üzere büyük bir oranını short taraflı süreçler oluşturuyor. Bitmex’e bakıldığında, öbür borsalardan farklı olarak long istikametli süreçlerin tasfiye edildiği görülüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple’daki (XRP) vadeli süreçler rekor kırdı! 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap