Ripple’da Yaprak Dökümü: En Düzgün Geliştirici Ayrılıyor!

Ripple’da Yaprak Dökümü: En Düzgün Geliştirici Ayrılıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Ripple’da Yaprak Dökümü: En Düzgün Geliştirici Ayrılıyor!

Ripple (XRP)’ın geliştirici ilişkileri direktörü, şirkette bir yıldan fazla bir süre geçirdikten sonra istifa ettiğini söyledi. XRP en iyi geliştiricisini kaybediyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Ripple (XRP) en iyi geliştiricisini kaybediyor

Ripple’ın geliştirici ilişkileri direktörü Matt Hamilton, son blog gönderisine göre şirketten ayrıldı. Hamilton, eşinin akıl sağlığı sorunları nedeniyle 2021’in kendisi için “zor bir yıl” olduğunu söyledi. Geliştirici ailesine odaklanmak için istifa etti. Daha önce IBM ve HP gibi teknoloji devleri için çalışmış olan Hamilton, XRP ekosistemini genişletmek için geçen Ocak ayında Ripple’a katıldı.

BTC Piyasası: Ripple’da Yaprak Dökümü: En Düzgün Geliştirici Ayrılıyor! 1

Şirketteki nispeten kısa süreli çalışması sırasında, XRP Ledger Grants programının başlatılmasına, Twitch ve Discord’da RippleXDev kanallarının barındırılmasına ve XRPL Hackathonlarının düzenlenmesine katkıda bulundu. Ayrıca çeşitli teknoloji konferanslarında ve diğer etkinliklerde konuştu. Tecrübeli geliştirici, şirketin kendisine “hem kişisel hem de profesyonel düzeyde” sağladığı destek için Ripple’a müteşekkir olduğunu söylüyor. Hamilton, işini bırakmasına rağmen XRP topluluğunun aktif bir üyesi olarak kalacağını söylüyor.

Ripple’ın değerlemesi, yakın zamanda 15 milyar dolara ulaştı

Öte yandan The Information tarafından yakın zamanda yayınlanan bir rapora göre, Ripple önümüzdeki on yıllarda geliştiricilere 1 milyar XRP tokeni dağıtmayı planlıyor. Programın amacı, XRP ekosisteminde yeni projelerin oluşturulmasını teşvik etmektir. CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, token şu anda 0,78 dolardan işlem görüyor. Ripple’ın değerlemesi, şirketin hisse geri alımı gerçekleştirmesinden sonra yakın zamanda 15 milyar dolara ulaştı. 

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap