Ripple (XRP) Düşmeye Devam Ederken Balinalar Biriktiriyor!

Ripple (XRP) Düşmeye Devam Ederken Balinalar Biriktiriyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Ripple (XRP) Düşmeye Devam Ederken Balinalar Biriktiriyor!

Geçtiğimiz hafta Elon Musk’ın şirketi SpaceX’in Bitcoin ve altcoin satışı yaptığına dair ortaya atılan ididalar kripto para piyasasına olumsuz yansıdı. Uzun müddettir hareketsiz kalan Bitcoin (BTC), soluğu 26 bin dolarda alırken Ripple (XRP) daha büyük kayıplar yaşadı. SEC davasında Yargıç Analisa Torres’in kararının akabinde altcoin fiyatı 1 dolara yaklaşa da yükselişin kalıcı olmadığı ortaya çıktı.

XRP, yargıç kararı ile dev yükseliş mumları diktikten sonra akimüle olurken SpaceX haberinin üzerinde SEC’in yaptığı temyiz başvurusu satış baskısının artmasına neden oldu. Ripple, geçtiğimiz hafta %13,94 bedel kaybetti.

Ripple Balinaları Biriktiriyor!

On-chain takip platformu Santiment, altcoin fiyatındaki düşüşe karşın balinaların alım yaptığını tespit etti. Santiment’in paylaşımına nazaran elinde 10 milyondan fazla XRP tutan cüzdan sayısı son günlerde artıyor.

Söz konusu ölçüye sahip olan 221 farklı altcoin cüzdanının elinde toplam 16,13 milyar adet Ripple bulunuyor. Piyasa bilgilerine nazaran bu sayı 8,71 milyar $ kıymete sahip.

XRP Fiyatı

Ripple’ın lokal altcoin ünitesi yeni haftaya negatif başladı. Bitcoin ve birçok büyük altcoinlerde kayıplar %1-2 ile sonlu kalırken XRP %3,05 aşağıda seyrediyor.

BTC Piyasası: Ripple (XRP) Düşmeye Devam Ederken Balinalar Biriktiriyor! 1

Önde gelen kripto para ünitesi 0,565$ direncinin üzerinde kalıcı olmadığı sürece yeni bir ralli mümkün görünmüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap