Ripple (XRP) Avukatı John Deaton Bu Altcoin’e Takviye Veriyor!

Ripple (XRP) Avukatı John Deaton Bu Altcoin’e Takviye Veriyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple (XRP) Avukatı John Deaton Bu Altcoin’e Takviye Veriyor!

Ripple (XRP) ve SEC ortasındaki çabada faal rol oynayan avukat John Deaton, bir diğer altcoin davasına dayanak vermeye karar verdi. Deaton, SEC’in LBRY isimli blockchain projesinine karşı başlattığı hukuk sürecinde istekli olarak davaya müdahil oluyor. SEC, 2021 yılının ortalarına hakikat maddelere uymadığına dair LBRY hakkında cürüm duyurusunda bulunmuştu.

ABD Birinci Daire Temyiz Mahkemesi’ne dün resmi dokümanlarını sunan Ripple avukatı, davalı Naomi Brockwell’ı savunmak için hazır olduğunu belirtti. John Deaton, bu gelişmenin akabinde X hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı.

“Kazansan da, kaybetsen de savaşmaya devam edeceğiz!

LBRY davasında yargılanan Naomi Brockwell ile Deaton ortasında derin bağlar bulunuyor. İki isim de ABD merkezli kripto platformu “Crypto Law” kurucuları ortasında yer alıyor. Crypto Law, blockchain ve dijital varlıklar ile ilgili ulusal ve global çapta regülasyonları takip ederek çalışmalar yapıyor.

LBC Fiyatı

LBRY projesine ilişkin lokal altcoin ünitesi LBC, XRP avukatının dayanağının akabinde ekstra bir artış yaşamadı. LBC, Ağustos ayında gördüğü 0.0072$ taban düzeyinden günümüze kadar %94 paha kazandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple (XRP) Avukatı John Deaton Bu Altcoin’e Takviye Veriyor! 1

Kripto para ünitesi an itibariyle 0.0141$ civarında süreç görüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap