Ripple ve Bu 2 Altcoin İçin Güçlü Tahmin! Rallinin İzleri

Ripple ve Bu 2 Altcoin İçin Güçlü Tahmin! Rallinin İzleri

Paylaş
BTC Piyasası: Ripple ve Bu 2 Altcoin İçin Güçlü Tahmin! Rallinin İzleri

Ripple ve iki altcoin için değerli gelişmeler var. Bu gelişmeler birebir vakitte fiyata da tesir edecek cinsten. Bu nedenle beklentilerin yüksek olduğu fiyat kestirimleri gelmeye devam ediyor.

Ripple için gelişmeler

Hafta sonu boyunca devam eden SEC ve Ripple davasında yeni bir gelişme yaşanmadı. SEC, dijital varlıkların doğal bir pahası olmadığını vurguluyor. Öteki taraftan sırf bilgisayar kodu olduğunu belirterek duruşunu değiştirdi. Bu, davanın başlangıcında SEC XRP’nin bir menkul değer olduğunu söz ediyordu.

BTC Piyasası: Ripple ve Bu 2 Altcoin İçin Güçlü Tahmin! Rallinin İzleri 1

SEC’in durumundaki bu değişim kıymetli. Mahkemenin XRP’nin “menkul değer olmadığı” tarafındaki kararının bozulmadan kalacağına dair umutları artırdı. Kripto ve Ripple XRP topluluğundaki uzmanlar, düzenleyicinin duruşundaki bu değişikliği tahlil ediyor. Birçoğu bunu XRP sahipleri için olumlu bir gelişme olarak görüyor. Sonuç olarak, XRP’nin fiyatı toparlandı. Ayrıyeten 0,50 dolar direnç düzeyini aşarak şu anda 0,5291 dolardan süreç görüyor. XRP, 17 Ağustos’taki 0,4228 dolarlık düşük düzeyinden %25 oranında yükselmiş durumda. Analistler mahkemeden gelecek sonuçlara nazaran Ripple fiyatının 1.5 dolara geleceğini söylüyorlar.

Shiba Inu için gelişmeler

Shytoshi Kusama liderliğindeki Shiba Inu geliştiricileri, Layer 2 ölçeklendirme tahlilleri Shibarium’u ölçeklendirme konusunda ilerleme kaydediyor. Shibarium kısa mühlet evvel, kullanıcı fonlarının Layer 2 blockchain’de “duraklatıldığı” lansman sırasında bir aksilik yaşadı. Lakin, hafta sonu boyunca Shiba Inu token sahiplerinin toplam sayısında bir toparlanma oldu.

BTC Piyasası: Ripple ve Bu 2 Altcoin İçin Güçlü Tahmin! Rallinin İzleri 2

Kusama’ya nazaran Shibarium, web3 geliştirme platformu Alchemy’den alınan datalara dayanarak %1.500 oranında ölçeklendirildi. Projenin geliştiricileri, Layer 2 zincirine giden trafiği yönetmek ve desteklemek için ek protokoller oluşturmak üzerinde çalışıyorlar. Shibarium tekrar faaliyete geçtiğinde, köprüdeki duraklatılmış fonların kullanıcılar tarafından erişilebilir olması ve Kusama’nın fonların kaybedilmesi durumunda yatırımcıları tazmin etmek için 2 milyon dolarlık sigorta poliçesinin yürürlükte olması bekleniyor.

Metrikler ne diyor?

Ripple ile birlikte birinci 15 içerisinde yer alan Shiba Inu için zincir üzerindeki ölçümler değişik bir duruma işaret ediyor. Buna nazaran SHIB sahiplerinin toplam sayısında dengeli bir artış olduğunu gösteriyor. Ayrıyeten bu da tokena olan ilginin devam ettiğine işaret ediyor. Buna ek olarak, borsalardaki SHIB arzı azalmış durumda. Buna nazaran bu durum satış baskısının azaldığını gösteriyor.

BTC Piyasası: Ripple ve Bu 2 Altcoin İçin Güçlü Tahmin! Rallinin İzleri 3

Borsalara yapılan faal SHIB yatırma süreçleri de 19 Ağustos’tan bu yana azaldı. Bu da sahiplerin temkinli davrandığını gösteriyor. Başka taraftan fiyatların toparlanmasını ve Shibarium ana ağ köprüsünde duraklatılmış fonların özgür bırakılmasını beklediğine de işaret. Meme coin’in sahipleri ortasındaki ehemmiyetini ölçmek için kullanılan toplumsal baskınlık ve toplumsal hacim ölçümleri şu anda nötr durumda. Lakin toparlanmaları halinde SHIB fiyat rallisi için katalizör vazifesi görebilirler.

Sadece Ripple değil: Akash Network için fiyat tahmini

Ripple ve SHIB için değerlendirmelerin yanında Akash Network ile ilgili de yaklaşımla kelam konusu. Buna nazaran AKT, fiyatında %6’lık bir artış yaşayarak 1,48 dolara ulaştı. Geçtiğimiz iki hafta içinde ise %150 oranında artış gösterdi. Bu etkileyici performans, yapay zeka kesimi için olumlu bir görünümün ve yapay zeka ile ilgili bir şirket olan Nvidia için güçlü kestirimlerin ortasında geliyor.

BTC Piyasası: Ripple ve Bu 2 Altcoin İçin Güçlü Tahmin! Rallinin İzleri 4

Bulut kaynakları için merkezi olmayan bir pazar yeri olan Akash Network, dünyanın birinci merkezi olmayan AI Supercloud’unu yaratmayı hedefliyor. AKT, son 24 saat içinde %6’lık bir artış ve son iki hafta içinde %148’lik kayda bedel bir yükseliş yaşadı. Buna nazaran son derece yeterli bir performans sergiledi. Öteki faktörler gelecekte AKT’nin fiyatını etkileyecektir. Fakat btcpiyasasi.com olarak baktığımızda blockchain teknolojisi ve yapay zekanın birleşimi var burada. Her ikisi, kripto para ünitesinin benimsenmesi ve performansı için güçlü bir itici güç olacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap