Ripple Temaslı Yeni Altcoin Uçuyor! 5x Yaptı

Ripple Temaslı Yeni Altcoin Uçuyor! 5x Yaptı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple Temaslı Yeni Altcoin Uçuyor! 5x Yaptı

Ripple Labs ve XRP ile yakın bağlantılı olan XRP2.0 isimli altcoin, son 24 saate nazaran %500’ün üzerinde yükseldi. Ansız ralli piyasa oyuncuları ortasında kaygılara yol açıyor…

Ripple (XRP) kopyası altcoin 5x fırladı

‘XRP2’ kısaltmalı XRP’yi kopyalayan nispeten yeni bir altcoin, gün içi %520’ye kadar yükseldi. Bu esnada, piyasa geneli hafta sonunun sakinliğiyle hafif bir düşüş yaşıyordu. Kripto piyasasının toplam bedeli %0.29 gerilerken, XRP2.0 isimli yeni altcoin piyasa trendine meydan okuyarak epey besbelli bir boğa trendi gösteriyor.

XRP2 fiyatı şu anda son 24 saate nazaran %600’ü aşan bir artışa 0.0001789 dolardan süreç görüyor. Bugün en düşük fiyat düzeyi olarak 0.00001489 doları kaydetti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ripple Temaslı Yeni Altcoin Uçuyor! 5x Yaptı 1

XRP2.0, büyük fiyat artışıyla saatler içinde piyasa trendlerine ulaştı. Bu istikametiyle Nisan ayında Pepe’de olduğu üzere meme coinlere benziyor. Fakat mevcut fiyatı, ATH düzeyine ulaşmasına yardımcı olmadı. XRP2 fiyatı 24 Temmuz’da 0.0004924 dolarla tepe yapmıştı. Son ralliye karşın hala bu düzeyin %70 altında.

Yeni altcoin kısa bir mühlet içinde etkileyici bir Yatırım Getirisi (YG) olan %592.000’in üzerinde bir artış kaydetti. XRP2.0’nın nispeten kısa periyodik varoluşu boyunca bu tıp yüksek getiri, yatırımcılar ortasında ilgi çekiyor.

XRP2.0’ın XRP ile ilişkisi var mı?

Kripto para ekosisteminde, projelerin birbirini taklit etmesine yahut marka değiştirmesine müsaade verilmesi üzere denetimsiz olaylar mevcuttur. XRP2.0 ise Ripple Labs bağlantılı XRP ile yakın temaslara sahip. Bu yakın münasebet, yatırımcıların yeni sürümün XRP ile bir kontağı olduğunu düşünebileceği için büyük bir dayanak oluyor.

Altcoin şu anda hayli yüksek bir volatiliteye sahip. Bu nedenle yatırımcıların konum almadan evvel çok dikkatli olmaları gerekiyor. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, XRP’de boğa beklentilerini yüksek tutmaya devam ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap