Ripple İçin 5 Rekor Tahmin! 500x Bile Diyen Var!

Ripple İçin 5 Rekor Tahmin! 500x Bile Diyen Var!

Paylaş
BTC Piyasası: Ripple İçin 5 Rekor Tahmin! 500x Bile Diyen Var!

Temmuz ayının Ripple zaferi akabinde birçok analist 3, 4 ve hatta 200 dolar düzeylerini ortaya koyuyor. Yüksek çıta XRP fiyat iddialarını yayınlayan 5 analist şu şekilde…

Egrag, Ripple için 1,4 , 3,7 yahut 200 doları kestirim ediyor

Popüler bir XRP boğası olan teknik analist Egrag, Ripple zaferinin akabinde XRP için heyecan verici iddialarını güncellendi. Tahlile nazaran XRP, tarihî kalıplardan yansıttığı yörüngeye bağlı olarak 1,4, 3,7 yahut 200 dolara yükselme potansiyeline sahip.

Egrag, haftalık vakit diliminde 21 EMA ile 50 MA ortasındaki etkileşimin, yükseliş momentumu için net bir sinyal ve XRP’nin fiyatında potansiyel olarak şaşırtan bir pompa olduğunu belirtti.

https://twitter.com/egragcrypto/status/1681554961455357952

Egrag’ın tahlilinin en değerli noktaları, her biri XRP’nin fiyat yörüngesi için farklı potansiyel sonuçları gösteren ‘A’, ‘B’ ve ‘C’ olarak isimlendirilen üç kesişimi içeriyor:

Kesişim A

Kesişim ‘A’, yaklaşık %230’luk bir fiyat artışı manasına gelir. XRP bu modeli takip ederse, 1,3 ila 1,4 dolar fiyat aralığına ulaşacak. Bu türlü bir hareket, fiyatı kritik bir bölgeye yerleştirir. Bu bölgeyi dayanağa çevirmek, ATH düzeylerinin mümkün hale getirecek. Bu geçiş birinci olarak 2015 yılında gerçekleşti. Etkileyici bir fiyat rallisiyle son buldu. Lakin yatırımcılar, fiyatlarda ağır bir geri çekilme muhtemelliğine karşı hazırlıklı olmalıdır.

Kesişim B

Kesişim ‘B’, üçü ortasında en ilgi alımlı olanıydı. XRP’nin bedelini yaklaşık 200 dolara fırlatabilecek %50.000’lik şaşırtan bir fiyat artışı olduğunu gösteriyor. Bu model 2017’nin sonlarında meydana geldi. Bu tarihte, XRP’nin 2018’de tüm vakitlerin en yüksek kıymetine yol açtı. Egrag, XRP’nin bu astronomik ralliyi elde etmek için değerli bir katalizöre gereksinim duyacağını belirtti. Örneğin, XRP kullanan Bank of America yahut BlackRock’un bir XRP borsa yatırım fonu başlatması üzere büyük benimseme haberleri.

Kesişim C

Kesişim ‘C’ 2020’nin ortalarında meydana geldi. Yüzde 777’lik potansiyel bir artışa işaret ederek XRP’nin fiyatının 3,7 dolar civarında ineceğini kestirim ediyor. Bu fiyat düzeyi, XRP’yi evvelki ATH’sine yaklaştıracak ve onu kritik bir bölgeye yerleştirecektir.

Crypto Kemal, Ripple fiyat iddialarını açıkladı

Türk kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği Crypto Kemal, long konum almak için 0.71 – 0.72 dolar bölgesini bekliyor. Tahlillerinde, SEC’in itiraz için hazırlık yaptığı son gelişmelere dikkat çekti. Bu haberler XRP fiyat rallisinin kısmen soğumasına neden oldu.

Crypto Kemal, bu şekil durumlarda reaksiyon beklenen birinci yerin yatay dayanak düzeyi olduğunu söylüyor. Bu da, mevcut XRP grafiğinde 0.71 – 0.72 dolar bölgesine denk geliyor.

BTC Piyasası: Ripple İçin 5 Rekor Tahmin! 500x Bile Diyen Var! 1

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere SEC, bu hafta Ripple davasına itiraz için harekete geçti.

CoinsKid, konsolidasyonun ortasında 6 doları hedefliyor

Kripto analisti CoinsKid’in bir yıl evvel Youtube görüntüsünde anlattığı üzere, XRP fiyatı şu anda bir yükseliş grafiği modeli ve beş dalga (bir C dalgası modeli) olarak gösterilen bir düzeltme grafiği oynuyor. Uzmana nazaran, bu hareketi taklit eden XRP, şu anda genişleyen bir alçalan takozdan çıktığını gösteriyor Teknik tahliller, değerli bir üst hareketin eşiğinde olabileceğini, hatta tahminen de ATH ulaşabileceğini gösteriyor. CoinsKid’e nazaran:

Daha evvel yaptığımız şeyi bir nevi yansıtıyoruz. Büyük ayı piyasasına sahibiz , dürtüsel dalga bir, düzeltilmiş dalga ikinci, dürtüsel dalga üçüncü, dört, beş vb. (…) Şimdiye kadar, çok yeterli.

BTC Piyasası: Ripple İçin 5 Rekor Tahmin! 500x Bile Diyen Var! 2

Analist daha sonra, XRP’nin yükseliş hareketini doğrulamak için birkaç direnç düzeyini aşması gerektiğini söyledi. Bununla birlikte, 0,5435 dolardan başlayıp akabinde sırasıyla 0,91 ve 1,28 dolar düzeylerini geçmesi gerektiğini belirtti. XRP bu direnci kırarsa analist, fiyatın 6 dolara tırmanmasını bekliyor.

Shannon Thorp, Ripple rallisinde kişisel yatırımcılar tesirli olacağını söylüoyor

Hazine İdaresi uzmanı Shannon Thorp, kurumsal benimseme arttıkça ve kişisel yatırımcıların fiyatlandırılacağını öngördükçe XRP için yükselişli bir gelecek öngörüyor. Yakın tarihli bir tweet’te, XRP’nin uzun vadede ucuz kalamayacağını ileri sürdü. Ayrıyeten, XRP’nin geleceği hakkında ikna edici bir bakış açısı söz etti.

Fiyat iddialarının bilinmeyen olduğunu net bir formda anlayan Thorp, XRP’nin kıymetinin kaçınılmaz olarak yükseleceğini vurguladı.

Bu analist, XRP fiyatının 11 dolara tırmanacağını varsayım etti

BitBoy Crypto’nun Youtube kanalından AJ, XRP fiyatının SEC davası sonrası zaferini öngörüyor. XRP için 2025 boğa koşusuna kadar 6 dolardan 11 dolara kadar potansiyel bir artış bekliyor. Analist, bir sonraki boğa koşusu sırasında XRP’nin gelecekteki potansiyel pahasına odaklandı. Potansiyel gidişatı tahlil etmek için XRP’nin tokenomik ve teknolojik temellerini araştırdı.

Bu noktada, XRP’nin klasik konsensüs sistemlerine güvenmek yerine XRP Ledger Consensus Protocol’ü kullandığını belirtti. Başka yandan, XRP’nin tokenomiklerini enflasyonist bularak tenkitlerde bulundu.

https://twitter.com/Bitboy_Crypto/status/1680846494994255873

AJ, XRP’nin 0,74 dolar civarında süreç gördüğünü, dolanımdaki arzın 52. 5 milyarın biraz üzerine çıktığını ve piyasa bedelinin 39,2 milyar dolar olduğunu vurguluyor. XRP’nin evvelki en yüksek piyasa bedelini geri kazanması için 130 milyar doları aşması gerektiğini belirtiyor. Sonuç olarak, mevcut piyasa kıymetine 90 milyar doların üzerinde eklenmesi gerektiğini söylüyor.

Fiyat varsayımına gelince, XRP’nin ünite başına 2,23 dolara çıkmasını bekliyor. Ayrıyeten, potansiyel olarak şaşırtan bir 13 kat karı temsil eden, 350 milyar dolardan 642 milyar doların üzerine kadar değişen piyasa pahaları gerektirecek 6 ila 11 dolarlık bir XRP tasavvur etti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap