Ripple Davasından Bomba Karar: XRP Haberle Patladı!

Ripple Davasından Bomba Karar: XRP Haberle Patladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Ripple Davasından Bomba Karar: XRP Haberle Patladı!

Ripple davasında son dakika gelişmeleri var. Bir federal yargıç, Ripple (XRP)’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı temel argümanlarından biriyle devam edebileceğine karar verdikten sonra XRP’nin fiyatı yükseliyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Ripple davasında son dakika gelişmeleri var: XRP fırladı!

Mahkeme belgeleri, Yargıç Analisa Torres’in SEC’in Ripple’a “Adil Bildirim Savunması” kullanmasını engelleme hareketini reddettiğini gösteriyor. San Francisco merkezli ödeme şirketi, uzun süredir SEC’in Ripple’a ajansın XRP’yi bir menkul kıymet olarak kabul ettiğine dair yeterli bildirimde bulunmadığını savundu. XRP, son gelişmeler ile son %15’ten fazla arttı.

Fox News ile yaptığı röportajda Ripple genel danışmanı Stuart Alderoty, emrin Ripple’ın argümanının geçerliliğini vurguladığını söyledi. Stuart Alderoty konuya yönelik şu yorumlarda bulundu:

Bugünün emri, SEC’in Ripple’a XRP dağıtımlarının -2013’ten bu yana- menkul kıymetler yasaları kapsamında yasaklanacağına dair adil bir bildirimde bulunup bulunmadığına dair ciddi bir soru olduğunu onaylıyor. Sektörün ilerlemek ve gelişmek için hak ettiği netliği elde edebilmesi için bu davayı savunmak için çok mücadele etmeye devam edeceğiz.

BTC Piyasası: Ripple Davasından Bomba Karar: XRP Haberle Patladı! 1

Yargıç Torres’den önemli XRP kararları!

Buna ek olarak Yargıç Torres, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ve kurucu ortağı Chris Larsen’in SEC’in kendilerine yönelik bireysel suçlamalarını reddetme hareketini reddediyor. Alderoty, SEC’in iddialarının reddedileceğinden emin olduğunu söyledi. Stuart Alderoty konuya yönelik şu yorumlarda bulundu:

Brad ve Chris aleyhindeki davaların şimdi bitmesini tercih ederdik, ancak Mahkeme SEC’in iddialarını kanıtlamasına karar verdi. Sonunda SEC’in tüm iddialarının reddedileceğinden eminiz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap