Ripple CEO'su “Sıfırlanacak” Dedi ve XRP, Bitcoin ve Altcoin Tahminini Paylaştı

Ripple CEO'su “Sıfırlanacak” Dedi ve XRP, Bitcoin ve Altcoin Tahminini Paylaştı

Paylaş
Ripple CEO'su “Sıfırlanacak” Dedi ve XRP, Bitcoin ve Altcoin Tahminini Paylaştı

Kriptokoin.com – Ripple CEO’su Brad Garlinghouse bir kez daha, yalnızca gerçek kullanım durumları olan kripto para birimlerinin hayatta kalabileceğini söylüyor. Brad Garlinghouse çarpıcı Bitcoin ve altcoin açıklamaları ile dikkatleri yine üzerine çekti.

Ripple CEO’su: Tüm altcoin’lerin yüzde 99’u sıfırlanacak!

Bloomberg’teki en son göründüğü sırasında, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, tüm kripto para birimlerinin yüzde 99’unun gelecekte değersiz olacağı yönündeki öngörüsünü yineledi.  Garlinghouse konuya yönelik şunları söyledi:

Daha önce kamuoyunda, tüm kriptoların yüzde 99’unun muhtemelen sıfıra gittiğini düşündüğümü söyledim. Ancak yüzde birinin gerçek müşteriler için gerçek bir problemi çözmeye odaklandığını ve bunların piyasada kalmayı başarabileceğini düşünüyorum.

Brad Garlinghouse açıklamalarının devamında 2019 ve 2020 yıllarında dijital varlıkların gerçek faydasının gerçekten ortaya çıkacağını tahmin ediyor:

Ripple’ın belirli bir müşteriye, belirli bir soruna odaklanmasının nedeni bu ve müşteri kitlesi ile çok fazla hız kazandığımız için şanslıyız.

Brad Garlinghouse: SWIFT, XRP’den daha volatil

Garlinghouse ayrıca, Ripple’ın neden finans kurumları için önde gelen mesajlaşma ağı olan SWIFT’e daha iyi bir alternatif olacağını açıklıyor. Ripple CEO’su SWIFT’in bir işlemin gerçekleşmesinin iki ya da üç gün sürmesi nedeniyle daha değişken olduğunu iddia ediyor. Bu arada, normal bir  XRP işlemi sadece birkaç saniye sürüyor, bu da Ripple için ana avantajlar arasında yer alıyor:

Oynaklık riskinin bir XRP işlemiyle daha düşük olduğu ortaya çıktı.

Daha önce, Ripple başkanı SWIFT’in verimsiz sınır ötesi ödemeleri düzeltemediğini, dolayısıyla bankaların bundan hoşlanmadığını iddia etti.

Ripple CEO’su: Bitcoin, XRP ve diğer altcoin’ler için “yükseliş eğilimi” görünüyor

XRP’nin korkunç fiyat performansını ele alırken Garlighouse, uzun vadede fiyatlara dikkat ettiklerini belirtti. CEO’ya göre, kripto paraların potansiyelini ortaya çıkarmak on yılları alabilir. Bununla birlikte Brad Garlinghouse, kripto ekosisteminin tamamı için birçok “yükseliş eğilimi” olduğuna inanıyor.

Kriptokoin tarafından daha önce bildirildiği üzere Ripple, yıllık SWELL konferansını 6-7 Kasım tarihlerinde gerçekleştirecek. Garip bir şekilde, XRP fiyatı 2018 ve 2017 yıllarında olduğu gibi çok beklenen olaydan önce yükselmek için mücadele ediyor.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap