Ripple Çakıldı! Popüler Analist XRP’nin Göreceği Korkunç Seviyeleri Açıkladı

Ripple Çakıldı! Popüler Analist XRP’nin Göreceği Korkunç Seviyeleri Açıkladı

Paylaş
Ripple Çakıldı! Popüler Analist XRP’nin Göreceği Korkunç Seviyeleri Açıkladı

Kriptokoin.com – Ripple (XRP) ayıları, fiyat kısa süre önce 0,25 dolarlık kritik desteğinin altına düşürdükten sonra piyasaya hakim oluyor. Ripple mevcut seviyelerle ayın en düşük fiyatlarından ticaret yapıyor. Bitcoin ise yazım sırasında 8 bin dolar sınırına dayanmış durumda.

Alex Dovbnya: Ripple şimdi 0,15 dolara kadar düşme tehlikesiyle karşı karşıya

Popüler kripto para şirketi Ripple’ın yerel tokeni olan XRP, 0,25 dolarlık kritik seviyenin altına düştü. Özellikle bu fiyat kaybı, boğaları piyasaya sürmesi ve XRP’yi yeni yılın en yüksek seviyelerine göndermesi beklenen SWELL olayından hemen sonra geliyor. CoinMarketCap verilerine göre, yazı yazılırken üçüncü büyük kripto para, Eylül ayından bu yana en düşük seviye olan 0,246 dolardan el değiştiriyor.

Popüler teknik analist Alex Dovbnya’ya göre, 0,25 ABD doları desteğini kaybettikten sonra, XRP şimdi 0,15 ABD doları seviyesine kadar düşme tehlikesiyle karşı karşıya. Bu durgun fiyat hareketine rağmen, XRP topluluğu yakın bir zamanda kripto paranın hala biraz ışık göreceğine ikna olmuş görünüyor.

Ripple yatırımcıları iyimser ama XRP fiyatı, Peter Brandt’ın belirttiği yörüngenin dışına çıktı

Ripple topluluğu Twitter’da son derece aktif, mevcut fiyat düşüşünün perde arkasında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyorlar. Topluluk fiyatın artacağı konusunda iyimser görünüyor. Twitter’da son derece popüler olan XRPAmry’de, şu anki fiyatın sadece sahnelerin arkasında olanlardan farklı olduğuna inanıyor. Temel iddiaları, XRP’nin Ocak 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,84 dolardan düştükten sonra değer düşüklüğüne uğradığıdır. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse kısa vadeli fiyat hareketlerine odaklanmıyor ve yatırımcılara da bunu tavsiye ediyor.

Ünlü CEO’ya göre gerçek hayatta kullanım durumları olan kripto paralar hayatta kalacak ve XRP’de bunların başında geliyor. Daha önce XRP’nin 0,02 dolara kadar düşebileceğini öngören usta analist Peter Brandt, son dönemde kripto paraya yönelik öngörülerini olumlu yönde revize etti. Ancak XRP fiyatı,  Peter Brandt’ın belirttiği yörüngenin dışına çıktı. Satıcılardan gelen baskıların artmasına ek olarak, XRP üzerinde büyük bir yasal belirsizlik bulutu da beliriyor. Bu nedenle XRP fiyatının geleceğine yönelik analist görüşleri bölünmüş durumda. Ripple’la ilgili kritik fiyat tahminleri için “Ünlü CEO “Ethereum’dan Bile Daha Güçlü” Dedi ve İddialı Ripple Öngörüsünü Açıkladı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap