Ripple 0’a mı yoksa 60 Dolara mı Gidiyor? Dünyaca Ünlü Analist Açıkladı

Ripple 0’a mı yoksa 60 Dolara mı Gidiyor? Dünyaca Ünlü Analist Açıkladı

Paylaş
Ripple 0’a mı yoksa 60 Dolara mı Gidiyor? Dünyaca Ünlü Analist Açıkladı

Kriptokoin.com – Ünlü bir kripto para analisti ve iktisatçı olan Alex Krüger, Ripple (XRP) hayranlarının hiçbir sebep olmadan üzüldüğünü söylüyor. Çünkü analist kısa süre önce bir paylaşımında XRP’nin sıfır’a gidebileceğini belirtti ve yatırımcıları fazlası ile endişelendirdi. Ancak analist bunun bir öngörü olmadığını vurguluyor ve ironiyle kripto paranın 60 dolara yükselebileceğini söylüyor.

Alex Krüger: Hayır, gelecek Şubat ayında Ripple sıfıra düşmeyecek

Çarşamba günü Alex Krüger, keyfi bir başlangıç ​​tarihi seçmenin, varlıkları analiz ederken önyargılı ve yanlış sonuçlar verebileceği göstermek için tasarlanmış bir grafik yayınladı. Ünlü analist geçtiğimiz günlerde fiyat dalgalanmasına bağlı olarak potansiyel eğilimleri göstermek için tasarlanmış bir teknik gösterge olan doğrusal bir regresyon kullanarak bir XRP grafiği yayınladı.

Doğrusal bir regresyon analizini kullanarak yaptığı hesaplamada ünlü kripto analisti Alex Krüger, Ripple’ın XRP’sinin fiyatının Şubat 2020’de sıfıra düşebileceğini iddia etti. 1 Ocak 2018 olarak bir başlangıç ​​tarihi seçen Krüger, göstergenin XRP’nin tümüyle sıfır’a gittiğini gösterdiğini vurguladı. Alex Krüger, amacının teknik analiz bakış açısını kanıtlamak olduğunu söyledi:

Bu bir tahmin değil. Başlangıç ​​noktası veya tarih seçimi ile ortaya çıkan önyargıyı göstermek için XRP ve basit bir istatistiksel model kullanıldı. XRP’yi istatistiksel modellemeye dayanan fiyat tahminlerinin nasıl başlangıç ​​noktasına bağlı olduğunu göstermek için kullandım. Hayır, gelecek Şubat ayında XRP sıfıra düşmeyecek.

Ünlü analist, 2030 yılında XRP’nin 60 dolara çıkacağını gösteren bir grafik yayınladı

Büyük miktarda eleştiri aldıktan sonra  Krüger, 2030 yılında XRP’nin 60 dolara çıkacağını gösteren bir grafik ile şaka yaparak başka bir tweet yayınladı. Krüger, kripto varlıklarının son derece riskli ve dengesiz dünyasına yatırım yapmayı düşünen herkesin duygularını kontrol etmesi gerektiğini söylüyor. Analist bunu yapmayanların, paralarının hepsini kaybetme ihtimallerinin büyük oranda artıracağını söylüyor.

Çoğu kripto yatırımcısının iflasın eşiğinde olduğu sonucuna vardım ve bu nedenle S&P 500 yatırım yapsalardı çok daha iyi olurdu. Bazıları neden böyle söylediğimi sordu. Kripto yatırımcıları giderek daha fazla önyargılı ve irrasyonel hale geliyor, aşırı paraya bağlı. Her kripto para dini temsil ediyormuş gibi…. Kural olarak, duyguları ve dini inançları yatırım kararlarından ayırmak en iyisidir.

Ripple’la ilgili kritik tahminler için “Usta Analist “Ripple Sıfır’a Gidiyor” Dedi ve Tarih Bile Verdi!” ve “İşte 5 Başarılı Analistten Ripple’ın Yönünü Tayin Eden Kritik Tahminler” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap