Rekor Artış! Yapay Zeka Shiba Inu Projeksiyonunu Açıkladı!

Rekor Artış! Yapay Zeka Shiba Inu Projeksiyonunu Açıkladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Rekor Artış! Yapay Zeka Shiba Inu Projeksiyonunu Açıkladı!

Shiba Inu, ekosisteminde uçuşan olumlu güncellemeleri tamamlamak için yanma oranında %276’lık bir artış gördü. Bu gelişmenin ortasında yapay zeka, SHIB’in 0,89 dolara ne vakit ulaşacağını varsayım ediyor. Ayrıyeten, bu süreçte uğrayacağı durakları tespit ediyor.

Shiba Inu yakma hareketlerinde rekor artış!

Türk kripto yatırımcılarının da sevdiği tanınan meme coin’i Shiba Inu bir defa daha manşetlerde. Bu sefer husus yalnızca hafif fiyat hareketleri değil, birebir vakitte ekosistemindeki değerli bir gelişme var. SHIB yakma oranı %276 üzere dikkat alımlı bir oranda artış kaydetti. Böylelikle, projenin gelişiminde kıymetli bir kilometre taşına işaret etti.

BTC Piyasası: Rekor Artış! Yapay Zeka Shiba Inu Projeksiyonunu Açıkladı! 1SHIB Yakma Grafiği. Kaynak: Shibburn

Shibburn Explorer’ın bilgilerine nazaran bu artış, evvelki iki gündeki %62 ve %12’lik artışları gölgede bıraktı. Böylelikle, bu hafta kayıtlara giren en yüksek yakma oranını temsil ediyor. SHIB Army’nin token arzını azaltmaya yönelik süregelen kararlılığı, altcoin projesinin canlılığının da bir delili. Bu süratli ivme, projenin ekosistemiyle etkin olarak ilgilenmeye ve büyümesine katkıda bulunmaya devam eden SHIB topluluğunun dinamik ve proaktif yapısını yansıtıyor.

Son aylarda Shiba Inu, ekosistemini daha da geliştirmek ve sağlamlaştırmak için bir misyon üstlendi. SHIB’nin ardındaki topluluk, kullanımını bir meme-coin olmanın ötesine genişletmek için yorulmadan çalışıyor. Bu, SHIB ekosistemi içinde her biri kendine has bir gayeye sahip birden fazla tokenin oluşturulmasını içeriyordu.

BTC Piyasası: Rekor Artış! Yapay Zeka Shiba Inu Projeksiyonunu Açıkladı! 2

Yapay zekanın SHIB fiyatı kestirim projeksiyonu

Google Bard, Shiba Inu (SHIB) 2024 yılında %114’lük bir artışla büyüyeceğini öngörüyor. Buna ilaveten muhtemelen SHIB’nin 2050 yılında 0,89 dolara ulaşacağını kestirim ediyor. Shiba Inu (SHIB) geçtiğimiz ay piyasanın düşüş eğiliminden değerli bir darbe aldı. Son 30 günde, Shiba Inu %24’ün üzerinde düşüş yaşayarak fiyatını 0,000007475 dolara düşürdü.

Google Bard’ın SHIB için onlarca yılı kapsayan iddialar sunması dikkat alımlı. Bu yılın çok düşüş eğilimli olduğu göz önüne alındığında, Bard, Shiba Inu’nun açgözlü günlerinin 2024’te başlayacağını belirtiyor. Bilhassa, SHIB’nin 2024 yılına kadar en azından önde gelen bir sıfırı ortadan kaldıracağını öngörüyor. Google Bard, Shiba Inu’nun önümüzdeki yıl en az ve azamî 0,000012 dolar ve 0,000019 dolar olmak üzere ortalama 0,000016 dolardan süreç göreceğini söylüyor.

BTC Piyasası: Rekor Artış! Yapay Zeka Shiba Inu Projeksiyonunu Açıkladı! 3Google Bards SHIB projeksiyonları. Kaynak: Google Bard

Ayrıca yapay zeka, Shiba Inu’nun 2025 yılına kadar yükseliş yörüngesini koruyacağını açıklıyor. SHIB’nin kıymeti 0,000007475 dolar iken, 0,000016 dolara kadar bir büyüme %114,1’lik bir artış manasına geliyor. Bu ortada Google Bard, sonraki yıllar için daha da yürekli bir projeksiyon sağlıyor.

SHIB 0,89 dolara ne vakit ulaşacak?

Özellikle Google Bard, bundan on yıl sonra Shiba Inu’nun 0,0009915 dolardan süreç yapmak için iki önde gelen sıfırı daha çiğneyebileceğine inanıyor. Değişik bir halde, SHIB’nin 2050 yılına kadar 0,89 dolardan süreç görmesi bekliyor. Bilhassa, Google öngörülen fiyat noktalarını kolaylaştırmak için faktörlerden bahsediyor. Belirtilen noktalar ortasında büyük ölçüde token yakımı, ekosistem genişlemesi ve daha geniş kripto topluluğunun artan cazipliği yer alıyor.

BTC Piyasası: Rekor Artış! Yapay Zeka Shiba Inu Projeksiyonunu Açıkladı! 4SHIB On yıllık projeksiyonlar. Kaynak: Google Bard

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere altcoin projesi, geçen ay Shibarium Blockchain lansmanını yaptı. Bu süreçte beş milyardan fazla SHIB’i ortadan kaldırıldı. Dahası, proje geliştirme grubu SHIB ekosistemini daha fazla uygunlaştırma ve büyütmeye olan bağlılığını sürdürüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap