Ralli Sesleri! Piyasa Zorluklarının Ortasında Bu Kripto Projesine Milyonlar Aktı

Ralli Sesleri! Piyasa Zorluklarının Ortasında Bu Kripto Projesine Milyonlar Aktı

Paylaş
BTC Piyasası: Ralli Sesleri! Piyasa Zorluklarının Ortasında Bu Kripto Projesine Milyonlar Aktı

Merkezi olmayan kripto borsası (DEX) Brine Fi’den haber var. Şirkete 100 milyon dolar paha biçen bir finansman çeşidi kelam konusu oldu. Buna nazaran 16,5 milyon dolarlık değerli bir yatırım alarak kayda paha bir kilometre taşına ulaştı. Bu yatırım teşebbüsüne Pantera Capital öncülük etti. Ayrıyeten Elevation Capital, StarkWare Ltd, Spartan Group, Goodwater Capital iştirakçiler ortasındaydı. Başka taraftan Upsparks Ventures ve Protofund Ventures üzere değerli kuruluşların iştirakini da sağladı.

Kripto dünyasında kuvvetli risk sermayesi ortamında gezinmek

Kripto borsası Brine Fi’nin değerli ölçüde sermaye toplama hüneri dikkat çekiyor. Buna nazaran, dijital varlık firmaları için mevcut risk sermayesi ortamı bağlamında bilhassa dikkate bedel. Crunchbase tarafından Temmuz ayında bilgiler açıklanmıştı. Son datalar kripto para ve blockhain teşebbüslerine yönelik yatırım akışına dikkat çekiyor. Buna nazaran 2023 yılının 2. çeyreğinde bir evvelki yılın tıpkı devrine kıyasla %76’lık bir düşüş yaşadığını gösteriyor.

BTC Piyasası: Ralli Sesleri! Piyasa Zorluklarının Ortasında Bu Kripto Projesine Milyonlar Aktı 1

Ayrıca, kripto para piyasası yaz ayları boyunca azalan süreç hacimlerine şahit oldu. Öteki taraftan uzmanların devam eden ayı piyasasının ilgisizlik evresi olarak tanımladığı periyoda girdi. Yatırımcıları cezbedecek katalizörlerin eksikliği bu düşüşe katkı sağladı. Bilhassa, merkezi olmayan borsalar (DEX’ler) bu eğilimden etkilendi ve süreç hacimlerinde keskin bir düşüş oldu. DefiLlama’nın son bilgileri dikkat çekiyor. DEX‘lerin süreç hacminde günde ortalama 1 milyar doların biraz üzerinde olduğunu ortaya koyuyor.

Umut veren büyüme yörüngesi

Bu güçlü piyasa ortamına karşın, kripto para Ethereum ölçeklendirme sistemi StarkWare tarafından desteklenen Brine Fi, nezaret dışı merkezi olmayan bir buyruk defteri olarak öne çıkıyor. “Sıfır bilgi kanıtı” kullanarak yatırımcılara alım satım durumları için saklılık sağlıyor. Bu yenilikçi yaklaşım dikkat çekiyor. Yatırımcıların önden koşma yahut çok piyasa dalgalanmalarına neden olma kaygısı olmadan büyük buyruklar vermelerini sağlıyor. Ayrıyeten, kripto borsası Brine Fi yüksek süratli süreç gerçekleştirme özelliğine sahip. Brine Fi resmi olarak Mayıs ayında traderlara kapılarını açtı. Öteki taraftan o vakitten beri kıymetli bir umut vaat etti. Borsa, 3 milyon ila 4 milyon dolar ortasında değişen günlük süreç hacmini müdafaayı başardı.

BTC Piyasası: Ralli Sesleri! Piyasa Zorluklarının Ortasında Bu Kripto Projesine Milyonlar Aktı 2

Bu muvaffakiyet, platformun zımnilik, güvenlik ve verimli alım satım süreçleri arayan yatırımcılar için cazibesinin altını çiziyor. Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda, Brine Fi’nin Pantera Capital tarafından yönetilen ve başka kimi önde gelen yatırımcıların da katıldığı başarılı finansman tipi, DEX’in yenilikçi yaklaşımına ve gelecekteki potansiyeline güçlü bir itimat oyu yansıtıyor. Bu muvaffakiyet sadece kripto alanındaki mevcut VC trendlerine meydan okumakla kalmıyor. Tıpkı vakitte Brine Fi’nin şiddetli piyasa şartlarında gelişme konusundaki direncini ve hünerini de sergiliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap