Ralli Hazırlığı! Mastercard Ortağı Kripto Paralar İçin Bu Adımı Attı

Ralli Hazırlığı! Mastercard Ortağı Kripto Paralar İçin Bu Adımı Attı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ralli Hazırlığı! Mastercard Ortağı Kripto Paralar İçin Bu Adımı Attı

Mastercard kripto para dünyasına hakikat adımlarını giderek hızlandırıyor. Bu çerçevede dijital varlıklar dalının önde gelen oyuncularından Nexo ile iştirak var. Nexo bu emelle kripto para süreçlerini kolaylaştırmayı amaçlayan ünlü Nexo Card’ında Dual Mode isimli yeni bir özelliği tanıttı. Bu yenilikçi gelişme, Nexo’nun kripto para kullanıcılarının karşılaştığı zorlukları ele alma ve gelişmiş süreç esnekliği sunma tarafındaki daima gayretlerinin bir modülü olarak ortaya çıkıyor.

Kripto para dünysında ikili mod ile geliştirilmiş süreç esnekliği

2022’de Mastercard ve DiPocket ile paydaşlıklar kuran Nexo’dan adım var. Buna nazaran günlük kripto süreçlerinde ihtilal yaratma konusunda ön saflarda yer almaya devam ediyor. Yakın vakitte tanıtılan İkili Mod fonksiyonu, kripto para kullanıcılarının sıklıkla karşılaştığı karmaşıklıkların üstesinden gelme amacında. Bunun için özel olarak tasarım var. Ayrıyeten süreçleri daha sıkıntısız ve çok taraflı hale getiriyor.

https://twitter.com/Nexo/status/1697225270837522588

İkili Mod özelliğinin ayırt edici özelliği, kullanıcıların Nexo uygulaması içinde banka ve kredi modları ortasında meselesiz bir biçimde geçiş yapabilmelerini sağlaması. Bu fonksiyonellik sırf harcama uyumluluğunu artırmakla kalmıyor. Birebir vakitte kripto para ünitelerinin klâsik finansal faaliyetlere entegrasyonunu da güçlendiriyor. Bu gelişme, kullanıcıların mevcut bakiyelerini EUR, USD ve GBP cinsinden kullanmalarını sağlıyor. Hatta her ay 10.000 €’ya kadar nakit çekmelerini de sağlıyor

Kripto paralara dair global kabul ve finansal avantajlar

Nexo Card’ın dünya genelinde 100 milyondan fazla işyeri tarafından yaygın olarak kabul görmesi, kullanıcılara ağır yabancı süreç fiyatları yükü olmadan süreç yapma kolaylığı sunuyor. Buna ek olarak, kart eşsiz bir avantaja sahip. Buna nazaran bakiyelere yıllık %9’a kadar faiz getiriyor. Ayrıyeten kıymetli bir finansal araç olarak pozisyonunu sağlamlaştırıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ralli Hazırlığı! Mastercard Ortağı Kripto Paralar İçin Bu Adımı Attı 1

Güvenliğe öncelik veren Nexo, kartı gelişmiş bir dolandırıcılık tespit sistemi ile donatarak inançlı bir kullanıcı tecrübesi sağlıyor. Platform, kullanıcılarına daima takviye sağlayarak güvenilirlik taahhüdünü daha da güçlendiriyor.

Antoni Trenchev’in görüşü

Nexo’nun kurucu ortağı ve yönetici ortağı Antoni Trenchev’den değerli değerlendirmeleri geliyor. Buna nazaran, Nexo Card’ın İkili Mod özelliğinin tanıtımı şirketin kripto alanındaki öncü pozisyonunu pekiştiriyor. Trenchev, “Bu lansman, müşterilerin finansal hizmet sağlayıcılarından bekleyebilecekleri standartları tekrar belirleyen bir yenilik sunuyor. Ayrıyeten global müşteri tabanımızın gelişen muhtaçlıklarını proaktif olarak karşılama taahhüdümüzün altını çiziyor.” diyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ralli Hazırlığı! Mastercard Ortağı Kripto Paralar İçin Bu Adımı Attı 2

Nexo’nun yenilikçi İkili Mod özelliği kripto para piyasası için kıymetli. Buna nazaran, klasik finansal süreçler ile daima gelişen dijital para üniteleri dünyası ortasındaki boşluğu dolduruyor. Öteki taraftan btcpiyasasi.com olarak baktığımızda kullanıcıların kripto para varlıklarıyla etkileşim biçimlerini tekrar şekillendiriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap