Ralli Gelebilir! Bu Altcoin Dev Balinanın Gayesinde

Ralli Gelebilir! Bu Altcoin Dev Balinanın Gayesinde

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ralli Gelebilir! Bu Altcoin Dev Balinanın Gayesinde

Kripto para dünyasında Ethereum satan balinanın bir altcoin tercihi gündeme bomba üzere düşmüş durumda. Kripto para balinasının atağının dikkat çekmesi doğal. Zira satılan sayı milyon dolarlara tekabül ediyor. Detaylarına bakalım

Dikkat alımlı bir altcoin ARB satın alma çılgınlığı

Önemli bir kripto balinası, yakın vakitte değerli ölçüde altcoin ARB token satın alarak piyasayı hareketlendirdi. Bu stratejik yatırımcının satın alma çılgınlığı, ölçeği ve kripto piyasası üzerindeki potansiyel tesirleri nedeniyle dikkat çekiyor. Balina’nın şaşırtan ARB satın alma alışkanlıkları kelam konusu.

Buna nazaran 3 Eylül’den bu yana, bu kripto balinası ARB tokenlerini toplamak için hiçbir masraftan kaçınmadı. Yaklaşık 3,27 milyon dolara denk gelen 2.000 ETH’lik şaşırtan bir taahhütle, 3,64 milyon altcoin ARB token elde etti. Bilhassa dikkat cazip olan, token başına 0,9 dolar olan ortalama satın alma fiyatı. ARB tokenlerine yapılan bu değerli yatırım, balinanın projeye olan inancını gösteriyor. Öteki taraftan kripto alanında göz önünde bulundurulması gereken büyüleyici bir gelişme haline getiriyor.

Balina’nın evvelki atağına bir geri dönüş

Bununla birlikte, bunun balinanın altcoin ARB tokenleriyle birinci etkileşimi olmadığını belirtmek kıymetlidir. 13 Ağustos’ta, 1,27 milyon ARB token satın almak için yaklaşık 1,47 milyon dolara muadil 800 ETH tahsis etti. Buna nazaran balina ARB piyasasına tekrar giriş yaptı. Ne yazık ki, birinci teşebbüsleri Binance’teki varlıklarıyla yollarını ayırmaya karar verdiklerinde şanssız bir dönüş oldu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ralli Gelebilir! Bu Altcoin Dev Balinanın Gayesinde 1

Satın alma sürecinden sırf üç gün sonra bir atak daha var. Buna göre16 Ağustos’ta balina, altcoin ARB’yi Binance’te satmak üzere güç bir karar aldı. Buna nazaran yaklaşık 36.000 dolar ziyan etti. Bu şiddetli bir sonuç olsa da, kripto piyasalarının öngörülemezliğini gösteriyor. Ayrıyeten bu alanda gezinirken dikkatli olunması gerektiğini hatırlatıyor.

Balinanın hareketleri: Bir kripto masalı ortaya çıkıyor

Balinanın altcoin ARB token dünyasındaki ilgi cazibeli seyahati hala devam ediyor. Son mega alımları ve Binance’teki evvelki gerileme, piyasanın iniş ve çıkışlarında gezinen bir kripto meraklısının zorlayıcı bir fotoğrafını çiziyor. Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda kripto meraklıları ve yatırımcılar beklentiyle balinanın adımlarına bakıyor. Öteki taraftan balinanın gelecekteki atakları elbet yakından izlenecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ralli Gelebilir! Bu Altcoin Dev Balinanın Gayesinde 2

Balina altcoin ARB token biriktirmeye devam edecek mi? Yoksa stratejisi farklı bir tarafa mi evrilecek? Bu kripto balinasının fevkalâde seyahatini takip ederken bunu sırf vakit gösterecek. Fakat ARB’ye yönelmiş olması balinaların hala daha bu altcoin’i gündemlerinde tuttuklarını gösteriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap