Radara Alınacak Binance’deki 3 Altcoin Muhakkak Oldu!

Radara Alınacak Binance’deki 3 Altcoin Muhakkak Oldu!

Paylaş
BTC Piyasası: Radara Alınacak Binance’deki 3 Altcoin Muhakkak Oldu!

Üç kıymetli altcoin projesi, DeFi ortamının kilit oyuncuları olarak ortaya çıktı. Her proje DeFi ekosisteminin eşsiz taraflarını ele alıyor. Farklı kullanım tipleri sunuyor ve Blockchain topluluğunda büyük ilgi görüyor. Kripto uzmanı Victor, bu Binance coinlerinin temellerini, en son gelişmelerini ve DeFi’nin geleceği üzerindeki potansiyel tesirlerini inceliyor.

Listedeki birinci altcoin: Pancake Swap (CAKE)

PancakeSwap, merkezi olmayan bir borsa (DEX). Ayrıyeten, BNB Chain üzerinde bir otomatik piyasa yapan (AMM) olarak fonksiyon görüyor. Bir AMM olarak PancakeSwap, kullanıcıların klasik bir buyruk defterine muhtaçlık duymadan kripto para ticareti yapmalarını sağlıyor. Bunun yerine likiditeyi, tokenlarını akıllı mukavelelere kilitleyen ve ödül olarak alım satım fiyatı kazanan likidite sağlayıcıları sağlıyor.

https://twitter.com/PancakeSwap/status/1681603915438252032

PancakeSwap’in yenilikçi özelliği, BNB Chain’in yüksek randıman kapasitesi sayesinde düşük süreç fiyatları ve süratli süreç onay süreleridir. Kullanıcılar ayrıyeten tokenlarını likidite havuzlarında stake ediyor. Böylelikle, PancakeSwap’in lokal tokenı olan CAKE biçiminde ek mükafatlar kazanıyor. Proje, kullanım kolaylığına sahip. Ayrıyeten, cazibeli kullanıcı arayüzü var. Dahası, likidite sağlayıcılar için yararlı mükafatları nedeniyle süratle popülerlik kazandı.

Son güncelleme prestijiyle PancakeSwap, çeşitli başka DeFi projeleriyle entegre olarak, yeni alım satım pariteleri sunuyor. Ayrıyeten, fiyatları daha da düşürmek ve ölçeklenebilirliği artırmak için Katman-2 tahlillerini keşfediyor. Böylelikle, ekosistemini genişletmeye devam ediyor.

PancakeSwap BNB Chain ekosisteminde güçlü bir varlığa sahip. Kullanıcı dostu arayüzü, onu sürdürülebilir büyüme için konumlandırıyor. Lakin, başka DeFi platformlarının rekabetiyle karşı karşıya. Bu alandaki liderliğini korumak için yenilik yapmaya devam etmesi gerekiyor. Bu makalenin yazıldığı sırada, Pancakeswap 3,3 milyar dolar TVL’ye sahipti. Son olarak, Pancakeswap’ın Binance Chain’deki en büyük uygulama olduğunu belirtmek gerekiyor.

İkinci sırada Venus Protocol (XVS) var

Venus Protocol, BNB Chain üzerinde faaliyet gösteren merkezi olmayan bir kredi platformu. Proje, kullanıcılara kripto paralarını teminat gösterme ve bunlara karşı borç alma, kaldıraçlı ticareti kolaylaştırma ve mevduatlarından faiz kazanma fırsatı sunmaya odaklanıyor.

https://twitter.com/VenusProtocol/status/1679970119085178883

Venus Protocol’ün en değerli özelliklerinden biri, BNB coinlerini yahut desteklenen başka kripto paralarını teminat olarak yatıran kullanıcılar tarafından basılan algoritmik stablecoin VAI. VAI, çok teminatlandırma ve Venus idare tokenı (XVS) kullanımı yoluyla ABD Dolarına olan sabitliğini koruyor.

Venus Protocol, desteklediği varlıkları ve teminat cinsleri listesini daima olarak genişletiyor. Böylelikle kullanıcıların borç verme ve borç alma ekosistemine katılma fırsatlarını artırıyor. Ayrıyeten, projenin yönetişim sistemi, karar alma süreçlerini daha da merkezsizleştirerek etkin topluluk iştiraki elde etti.

BNB Chain ekosistemi büyümeye devam ettikçe Venus Protocol, bilhassa borç verme ve borç alma faaliyetleri aracılığıyla daha yüksek getiri arayan traderlar ve likidite sağlayıcıları ortasında artan kullanıcı benimsemesinden faydalanmaya devam edecek. Bununla birlikte, tüm borç verme protokollerinde olduğu üzere, risk idaresi ve güvenlik uzun vadeli sürdürülebilirlik için kritik faktörler olmaya devam edecektir. Bu makalenin yazıldığı sırada Venus Protocol 699 milyon dolar TVL’ye sahipti. Son olarak, BNB Chain’deki en büyük ikinci uygulama olduğunu belirtelim.

Son sıradaki altcoin Coinwind (COW)

Coinwind, DeFi alanında nispeten yeni bir oyuncu. Geliştiriciler, projeyi sürdürülebilirlik ve toplum odaklı kalkınmayı ele almak üzere tasarladı. Proje, çevresel ve toplumsal tesire öncelik veriyor. Bu doğrultuda, bir dizi DeFi eseri sunan merkezi olmayan bir ekosistem oluşturmaya odaklanıyor.

https://twitter.com/hc_capital/status/1538190590671978496

Coinwind’in eşsiz özelliklerinden biri, süreç fiyatlarının bir kısmını çevresel ve toplumsal projelerin finansmanına tahsis eden getiri yaratma düzeneği. Bu yenilikçi yaklaşım, finansal büyümeyi olumlu bir global tesirle birleştirmeyi hedefliyor. Ayrıyeten, etik tasaları olan yatırımcılara hitap etmeyi amaçlıyor.

Coinwind kısa müddet evvel yönetişim tokenını piyasaya sürdü. Böylelikle, kullanıcıların karar alma sürecine etkin olarak katılmalarını ve projenin gelecekteki istikametini şekillendirmelerini sağladı. Grup ayrıyeten, tesirli teşebbüslere olan bağlılıkların sinyalini verdi. Bu doğrultuda, önde gelen etraf örgütleriyle iştiraklerini da duyurdu.

Dolayısıyla Coinwind’in sürdürülebilir uygulamaları ve getiri üretimini entegre eden yeni yaklaşımı, etrafa hassas yatırımcılardan oluşan ve giderek büyüyen bir topluluğun ilgisini çekme potansiyeline sahip. Bununla birlikte, başarısı uzun vadeli vizyonunun uygulanmasına ve platformunun daha geniş DeFi topluluğu tarafından benimsenmesine bağlı olacak. Bu makalenin yazıldığı sırada Coinwind’in 211,2 milyon dolar TVL’ye sahipti. Altcoin projesi, BNB Chain’deki en büyük üçüncü uygulama.

Makaledeki görüşler ve varsayımlar uzmana ilişkin olup, mutlaka yatırım tavsiyesi değildir. Btcpiyasasi.com olarak yatırım yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap