Radar Altı Altcoin Yüzde 137 Patlama Yaptı! Dahası Var mı?

Radar Altı Altcoin Yüzde 137 Patlama Yaptı! Dahası Var mı?

Paylaş
BTC Piyasası: Radar Altı Altcoin Yüzde 137 Patlama Yaptı! Dahası Var mı?

Altcoin projesi, içsel kod altyapısını değiştirmek için büyük bir yükseltme geçirdi. Kripto analisti Godfrey Benjamin’e nazaran yükseltme, RAD tokenini etkileyici yükselişler için olumlu bir ışık altında konumlandıracak.

Yükseltmeyle birlikte radardaki altcoin patlama yaptı!

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, geçtiğimiz hafta meme coin’lerdeki heyecan kripto para ekosisteminde yükseliş hissini yepisyeni bir tepeye taşıdı. PEPE ve FLOKI üzere meme coin’ler haftanın en büyük odağı oldu. Buna ilaveten radarın altındaki bir altcoin olan Radicle (RAD) da büyük bir yükseltme duyurusunun akabinde çok umut verici bir büyüme gördü.

Radicle, geliştiricilerin peero-to-peer ve merkezi olmayan bir halde işbirliği yapmasını sağlayan açık kaynaklı bir protokol olarak biliniyor. Günümüzde pek çok Blockchain protokolü mevcutken, Radicle ortak çalışmayı gerçeğe dönüştürebilecek bir pozisyona sahip. Tüm Blockchain ekosistemi hala gelişiyor. Ayrıyeten, Radicle’ın platformu, kesimdeki farklı yenilikçilerin genel bilgi tabanından yararlanmasına yardımcı oluyor.

Merkezi olmayan dünyanın GitHub’ı ve GitLab’ı olarak hizmet veren Radicle, yıllar içinde kucaklamasının bir mil büyüdüğünü gördü. En son yükseltme birinci olarak Nisan ayı ortasında geldi. Protokol, bu atağın tüm ekosistemi için yeni bir çağın çizilmesine yardımcı olacağını belirtti.

Radicle bu güncellemeye Heartwood ismini verdi. Ayrıyeten geliştiriciler, kod işbirliği için Radicle protokolünün yeni bir iterasyonunu sunmak üzere tasarladı. Radicle, “Heartwood, protokolün evvelki yinelemeleri sırasında karşılaştığımız kullanılabilirlik ve performans kaygılarını gideriyor. Ayrıyeten, Radicle’ın inançlı ve esnek prensiplerini ikiye katlıyor” açıklamasını yaptı. Altcoin grubu, protokolün sağlıklı bir biçimde yine tasarlanmasının Merkezi Olmayan Tanımlayıcılar (DID’ler) ile gelişmiş uyumluluk sunacağını da belirtti.

Geliştiriciler, Heartwood protokolünü kıymetli bir mühlet için tasarladı. Ayrıyeten, hizmetlerini benimseyen geliştirici topluluğu ile savaş testine tabi tuttu. Paylaştığı son güncellemede Radicle, Heartwood geliştirmesi artık büsbütün Radicle’a geçtiğini belirtti. Bu yüzden GitHub’da problemlerin ve PR’lerin artık kapalı olduğunu söyledi.

BTC Piyasası: Radar Altı Altcoin Yüzde 137 Patlama Yaptı! Dahası Var mı? 1

Radicle ve yatırımcılara sağladığı faydalar!

Radicle, yılın başından bu yana bölümdeki olumlu havanın da tesiriyle etkileyici bir fiyat artışı görüyor. Altcoin son 24 saatte %3,75 düşüşle 3,20 dolardan el değiştiriyor. Bununla birlikte, yılın başından bu yana kaydettiği %130’dan fazla artış kaydetti. Bu yüzden analiste nazaran, daha yükseliş eğilimli bir görünüme sahip.

Analist, bilhassa, yeni yükseltmenin Radicle’ı daha fonksiyonel bir protokol haline getireceğini ileri sürüyor. Bu da protokolü geliştiriciler için daha cazip hale getirecek. Ayrıyeten, bu da muhtemelen RAD tokeninin ağır birikimini teşvik edecek. Analist, gelişen bir protokol olarak Radicle’ın büyüme potansiyelini yüksek görüyor.

Bu ortada, Web3.0 inovasyonlarının yavaş yavaş Web2.0 muadillerinin yerini almasıyla, Radicle’ın Heartwood yükseltmesi yoluyla yakın gelecekte Web3 geliştiricileri ortasında GitHub’ın popülaritesinin yerini alma bahtı artacak. Bu gerçekleşirse, protokolün birinci destekçileri yakın gelecekte en büyük faydalanıcılar ortasında yer alacak.

Makaledeki görüşler uzmana ilişkin olup, muhakkak yatırım tavsiyesi değildir. Kendi araştırmanızı yaparak yatırım yapmanızı tavsiye ederiz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap