Profesyonel Analist, Sepetindeki 8 Altcoin İsmini Verdi!

Profesyonel Analist, Sepetindeki 8 Altcoin İsmini Verdi!

Paylaş
BTC Piyasası: Profesyonel Analist, Sepetindeki 8 Altcoin İsmini Verdi!

Pepe ve WOJAK üzere yeni meme coin’lerin yükselişinin ortasında, Bitboy Crypto takma isimli ünlü kripto fenomeni Ben Armstrong, BEN coin’e takviyesini açıklıyor. Ayrıyeten analist, Twitter profilinde 8 altcoin projesine yer veriyor.

Bitboy’un BEN’in de olduğu sepetindeki altcoin projeleri

Özellikle, BEN meme coin Pazartesi günü Binance dayanaklı CoinMarketCap ve Coingecko’da listelendi. Bu da global erişimini değerli ölçüde artırdı. Basın vakti itibariyle, altcoin Uniswap’ta (V3) yaklaşık 5 milyon dolarlık toplam likiditeye sahipti. Meme coin’i piyasa bedeli ise yaklaşık 15.231.640 dolar düzeyine. Günlük süreç hacminin toplam piyasa kıymetinden daha yüksek. Bu da uzmanlara nazaran, boğa görünümünün tipik bir özelliği. Dahası, dexscreener tarafından sağlanan piyasa datalarına nazaran BEN tokenı son 24 saat içinde yüzde 1660’tan fazla artış gösterdi.

BTC Piyasası: Profesyonel Analist, Sepetindeki 8 Altcoin İsmini Verdi! 1

Popüler kripto influencer’ın profilinde XRP, ADA, ETH, ICP, HBAR, ALGO, MATIC ve BEN dahil olmak üzere çeşitli altcoin’ler bulunuyor. Yaklaşık 1 milyon Twitter takipçisi olan influencer, BEN meme-coin’ine daha fazla dikkat çekmeyi umuyor. Pazartesi günü itibariyle, BEN tokeninin ethplorer’dan alınan on-chain bilgilere nazaran yaklaşık 9.083 defa süreç yapan yaklaşık 2.440 holder’ı vardı. Analist, BEN DAO isimli bir kümenin geliştirdiği BEN’i kendisinin yaratmadığını bilhassa vurguluyor. Bununla birlikte Bitboy, portföyünde BEN coinlerinin bir kısmına sahip olduğunu itiraf ediyor. Bu bağlamda Bitboy, şunları söylüyor:

Sanırım Jeff artık biliyor. Tam açıklama Bu coin’i ben yaratmadım. Tüm BEN’lerden oluşan Ben DAO isimli bir küme ismine yaratıldı. Fakat, portföyümde bu coin’e sahibim. Bunun yalnızca eğlenceli bir şey olması gerekiyordu. Eğlenmeye başladık mı?

BitBoy Ripple hakkında şifreli bildiri paylaştı

Bu ortada Ben Armstrong, bugün Ripple’ın Dubai’deki son genişleme gayretleri ve Coinbase CEO’su Brian Armstrong’un kente yaptığı ziyaretle ilgili şifreli bir bildiri yayınladı. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Ripple’ın Dubai’de genişlediğini doğrularken Dubai’yi övdü. Coinbase CEO’su ise Birleşik Arap Emirlikleri’ni kriptoları düzenlemeye yönelik değerli eforlar gösterdiği için övdü. Armstrong, BAE’ye yaptığı ziyaretten keyif aldığını da kelamlarına ekledi.

https://twitter.com/brian_armstrong/status/1655494936673017856

Tweet’e reaksiyon gösteren BitBoy, Coinbase CEO’sunun Ripple’ın Dubai genişleme planlarını açıkladığı gün Dubai’yi ziyaret ettiğini söyledi. Tweet’e bir “düşünme emojisi” ekleyerek tesadüf hakkında derin niyetlere daldığını ima etti.

Bağlam açısından, Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere hem Ripple hem de Coinbase SEC’in yaptırım aksiyonlarının kurbanı. SEC, Ripple’ı iki yıl evvel menkul değerler maddelerini ihlal etmekle suçladı. Bununla birlikte, SEC San Francisco merkezli borsayı resmi olarak suçlayıp suçlamayacağını tartıyor.

SEC’in Şubat ayında Coinbase’e bir Wells Bildirimi yayınladığını hatırlarsınız. Bu, düzenleyicinin borsaya karşı yaptırım hareketi önerdiğini gösteriyor. Coinbase kısa bir müddet evvel, menkul değer teşkil eden varlıkların alım satımını kolaylaştırmadığını söyleyerek bir karşılık verdi. Bu ortada Ripple, kentte yeni bir ofis açarak Dubai’deki varlığını genişletti. Ripple’a nazaran, RippleNet müşterilerinin %20’si Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da (MENA) bulunuyor.

Armstrong’un şu anda BAE’de olduğunu belirtmesiyle, muhtemelen BitBoy Coinbase’in ABD’den ayrılmayı düşündüğünü varsayım ediyor. Fakat Coinbase’in Ripple’ı takip edip Dubai’de bölgesel bir ofis açıp açmayacağı şimdi belirli değil.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap