Profesyonel Analist: Bu Altcoin Güçlü, Top 5’e Girebilir!

Profesyonel Analist: Bu Altcoin Güçlü, Top 5’e Girebilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Profesyonel Analist: Bu Altcoin Güçlü, Top 5’e Girebilir!

Popüler kripto kanalı Coin Bureau’nun analisti, önemli bir altcoin tahmininde bulundu. Analist, bir Ethereum (ETH) rakibinin piyasa değerine göre ilk beş kripto para arasında girebileceğini söylüyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Analist: Bu altcoin güçlü ve top 5’e girebilir!

“Guy” olarak bilinen analist, yeni bir videoda 1,9 milyon YouTube abonesine, katman 1 akıllı sözleşme platformu Avalanche’ın (AVAX) piyasa değeri açısından daha büyük kripto paralarla rekabet etmeye hazır olduğunu söylüyor. Analist, Avalanche’ın ilk beşe gireceğini belirtiyor.

Guy, son kripto piyasası düzeltmesine rağmen, artan tüketici talebi ve Avalanche’daki varsayılan akıllı sözleşme Blockchain’i olan C-Chain’in erişilebilirlik kolaylığı nedeniyle AVAX’ın fiyatının makro bir yükseliş trendinde kaldığını söylüyor. Analist, bunun AVAX için bir yükseliş işareti olduğunu söylüyor. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

AVAX son birkaç ayda gördüğümüz büyük kripto piyasası düşüşüne rağmen net bir yükseliş trendinde. Bunun basit bir nedeni var ve bu talep. DappRadar’a göre Avalanche’ın C-zincirinin aylık yaklaşık yarım milyon aktif kullanıcısı var ve bu hiç de fena sayılmaz. C-zincirindeki günlük işlemlerin sayısı da amansız bir yükselişte. C-chain’in EVM (Ethereum Virtual Machine) desteğinin yanı sıra, Avalanche’ın şaşırtıcı bir şekilde benimsenmesi, muhtemelen Binance ve Coinbase’in doğrudan C-chain’den ve C-chain’e para çekme ve yatırmayı desteklemesi nedeniyledir. Bu, Avalanche’ı ortalama kripto sahibi için çok erişilebilir kılıyor.

BTC Piyasası: Profesyonel Analist: Bu Altcoin Güçlü, Top 5’e Girebilir! 1

Analist: Altcoin Ethereum’a meydan okuyacak kadar büyük olabilir!

Guy’a göre, Ethereum’a meydan okuyacak kadar büyüyen AVAX masadan kalkmıyor. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda AVAX, DeFi’ye (merkezi olmayan finans) odaklanmış görünüyor ve bu iyi ve güzel, ancak bu çok kalabalık bir mahalle… Bununla birlikte, trendler Avalanche’ın lehine ve bu şekilde devam ederse altcoin Ethereum’a meydan okuyacak kadar büyük olabilir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap