PostTech AirDrop’una saatler kaldı!

PostTech AirDrop’una saatler kaldı!

Paylaş
BTC Piyasası: PostTech AirDrop’una saatler kaldı!

SocialFi furyasının son vakitlerde öne çıkan ismi PostTech‘in AirDrop’una geri sayım başladı.

FriendTech’in ateşleyip, PostTech‘in harladığı SocialFi trendi, bu sefer de AirDrop’u ile gündemde. Kullanıcılar ortasında tokenizasyon teması kuran PostTech, geçtiğimiz saatlerde 1,8 milyon dolar süreç hacmine ulaşarak hem SocialFi bölümünü hem de platformdaki kullancırı heyecanlandırdı. Haberin yazımı itibariyle sadece 10 saat sonra AirDrop gerçekleştirecek olan PostTech, piyasanın ilgi odağı haline geldi.

BTC Piyasası: PostTech AirDrop’una saatler kaldı! 1

AirDrop için geri sayım başladı!

AirDrop’a iştirak koşullarını ve kurallarını açıklayan PostTech, yaptığı duyuruyla büyük bir ilgi topladı. Kripto paraların güçlü geçen bu periyodunda çıkar fırsatı elde etmek isteyen yatırımcılar, çeşitli AirDrop’larda fırsat aramaya devam ediyor. Hem SoialFi rüzgarı hem de AirDrop tesiriyle öne çıkan PostTech, X’te büyük bir etkileşim yakaladı.

AirDrop’u merakla ve ilgiyle bekleyen platform kullanıcıları, daha şimiden PostTech ile ilgili sözleri X’te trend haline getirdi. Bilhassa de temel tahlil tarafında büyük bir coşkuyla ilerleyen PostTech, AirDrop’un yaratmış olduğu ivmeyle birlikte nasıl bir duruma evrileceği merakla bekleniyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap